کسب درآمد اینترنتی
 • فرمیکا

  فرمیکا ساده و برجسته more info

 • روکش سانترال

  درب های روکش سانترال more info

 • درب لولایی

  مشخصات فنی دربmore info

 • آسانسور

  مشخصات فنی کابین آسانسورmore info

درب اسانسور ضد سرقت

درب اسانسور ضد سرقت

آسانسور

قبل از هر چیزی برای نصب آسانسور به سراغ فروشگاههای معتبری كه  درب های ضد سرقت و درب آسانسور می فروشند رفته وبا آنها مشورت كرده تا به مشكلی درهنگام نصب درب های آسانسور بر نخورید . سعی كنید با توجه به شرایط ساختمان و چاهك آسانسور، در هنگام نصب از مناسب‌ ترین و کارآمدترین نوع درب آسانسور استفاده كنید . بهترین درب آسانسور دربی ایست كه هنگام باز و بسته كردن زمان كمی را صرف كرده واز عرض مناسبی برخوردار باشد . غالبا درب آسانسور از دو درب شامل درب طبقه آسانسور و درب كابین آسانسور تشکیل شده که به شكل همزمان استفاده می‌گردند . ممكن است در بعضی مواقع کاببین آسانسور فاقد درب بوده اما در صورت وجود درب کابین، این درب به صورت اتوماتیک خواهد بود .
قیمت درب آسانسور مانند قیمت درب ضد سرقت در بازار تولید ساخت و فروش این کالا بسیار متفاوت می باشد. همانطور که امروزه فروش درب ضد سرقت بسیار متداول شده است، تقاضا برای خرید درب آسانسور بسیار مرغوب، نیز بسیار زیاد شده است.

 انواع مختلف درب آسانسور

در هنگام خرید درب آسانسور ممكن است انواع مختلفی نظیر درب سانترال آسانسور، درب تلسکوپی آسانسور، درب اتوبوسی آسانسور، درب لولایی آسانسور و ... را در بازار ببینید .

 1) درب  های سانترال آسانسور

كارایی درب سانترال در آسانسورها به این شكل بوده كه پس از توقف كامل درب کابین آسانسور و درب طبقه آسانسور به شکل اتوماتیک و خودکار از وسط به طرفین باز می‌شوند . معمولا درآپارتمانهایی از درب سانترال آسانسور استفاده می شود كه فضای چاهك زیاد بوده ، ودر ضمن زمان باز وبسته شدن درب در این نوع خیلی سریع انجام می شود .

2) درب های تلسکوپی آسانسور

كارایی درب تلسکوپی آسانسور به این صورت بوده كه پس از توقف کامل کابین، درب کابین و درب طبقه به شکل اتوماتیک و خودکار از یک سمت به سمت دیگر باز می‌شود . این درب ها از دو لته تشكیل شده كه یکی از لته‌ها با سرعت بیشتری نسبت به دیگری باز و بسته می‌شود .

3) درب های  اتوبوسی آسانسور

كارایی این نوع درب‌ها به این صورت بوده كه پس از توقف کابین آسانسور، درب کابین به شكل اتوماتیک از وسط به سمت طرفین باز می شود . معمولا زمانی كه عرض چاهك آسانسور كوچیك بوده در آپارتمان ها از درب آسانسور اتوبوسی  استفاده می كنند .

4) درب های لولایی آسانسور

یكی از مزیت های این درب نسبت به درب های دیگر در آسانسورها سادگی و ارزان بودنش می باشد . زمانی كه این درب در آسانسورها تعبیه شد می توانیم به راحتی حین حرکت آسانسور، درب‌های طبقات و نیز دیواره بین آن‌ها را ببینیم .

-------------------------------------------------------------

محصولات گروه تولیدی صنعتی ایمن فراز الوند:

آسانسور ، کابین آسانسور ، کابین لوکس آسانسور ، کابین جدید آسانسور ، کابین استیل آسانسور ، تولید کننده کابین آسانسور ، کابین آسانسور طرح استیل، تصاویر کابین آسانسور ، درب آسانسور ، تصاویر درب آسانسور ، تولید کننده انواع کابین آسانسور ، انواع درب جدید آسانسور، درب لولایی آسانسور ، تصاویر کابین استیل آسانسور ، درب لولایی آسانسور جدید ، تولید کننده انواع درب آسانسور، درب و کابین آسانسور ، تولید کننده درب آسانسور ، تولید انواع درب لولایی آسانسور ، درب جدید آسانسور

 
 
ایمن فراز الوند

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تولیدی صنعتی ایمن فراز الوند می باشد. Copyright © 2016

webdesign طراحی نوبخت