نمایشگاه دایمی تهران ، خيابان سبلان جنوبى ، پايين تر از سه راه قاسم آباد ، پلاك ١٠٠
 • فرمیکا

  فرمیکا ساده و برجسته more info

 • روکش سانترال

  درب های روکش سانترال more info

 • درب لولایی

  مشخصات فنی دربmore info

 • آسانسور

  مشخصات فنی کابین آسانسورmore info

تلفن داخل کابین آسانسور

تمامی آسانسور ها علاوه بر زنگ خطر اضطراری باید دارای تلفن باشند تا در مواقع لزوم بتوان با بیرون از ساختمان تماس گرفت. در اواسط سال ۱۳۹۵ با توجه به تغییراتی که در استاندارد آسانسور به وجود آمد، نصب تلفن داخل کابین آسانسور لازم شد. به همین منظور تمامی پنل ها و شستی هایی که بعد از این تاریخ تولید شدند همگی به صورت یکپارچه به تلفن نیز مجهز شدند. اما برخی از کابین ها که قبل از این ساخته شده بودند، فاقد تلفن بودند که آنها نیز می بایست مطابق با استاندارد آسانسور به صورت روکار به تلفن مجهز شوند.
 
تلفن داخل کابین آسانسور
امروز وجود تلفن داخل کابین آسانسور ضروری و لازم است. در هنگامی که آسانسور در حین حرکت دچار مشکلی شده و مسافرین در آن زندانی می شوند، تلفن می تواند برای برقراری ارتباط با بیرون از ساختمان به آنان کمک کند.
 
اما باید دانست که از تلفن آسانسور تنها در مواقع ضروری باید استفاده شود. و برای امورات شخصی نباید از آن استفاده نمود. برخی از تلفن های آسانسور بصورت توکار و برخی نیز بصورت روکار در داخل کابین تعبیه می شوند.
 
پنل های جدید کابین آسانسور باتوجه به استاندارد آسانسور باید دارای تلفن نیز باشند. که معمولا بصورت توکار نصب می شوند. اما در کابین های قدیمی تر که تلفن  ندارند، این وسیله بصورت روکار از تلفن هایی همانند تلفن TL500  بصورت روکار بهره می برند.
 
تلفن داخل کابین آسانسور جزئی از تزئینات کابین آسانسور است که امروزه به آن بیشتر توجه می شود.
 
به واسطه تلفن داخل کابین آسانسور می توان با بیرون از ساختمان ارتباط برقرار نمود. در مواقعی که آسانسور دچار مشکل می شود و مسافرین در آن محبوس می شوند، این وسیله می تواند راه نجات خوبی برای آنها باشد.
 
تلفن های روکار و توکار آسانسور در مدل ها و طرح های متفاوت ساخته می شوند. تلفن های توکار در پنل و شستی های داخل کابین تعبیه شده و تلفن های روکار از پنل ها جدا است و معمولا دارای گوشی می باشد.
 
استفاده از تلفن های توکار زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخل کابین را بیشتر نموده و کاملا یکپارچه در پنل ها قرار می گیرد. با این روش که تلفن ها در داخل شستی ها قرار می گیرند، هم زیبایی و هم ایمنی آن تضمین می شود.
 
اما تلفن های روکار این ویژگی را ندارند و بعضا با استفاده های نادرست سرنشینان دچار آسیب می شوند.
 
برای ایمنی و جذابیت بیشتر کابین بهتر است از تلفن های توکار استفاده شود.
ایمن فراز الوند
نمایشگاه دایمی تهران ، خيابان سبلان جنوبى ، پايين تر از سه راه قاسم آباد ، پلاك ١٠٠

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تولیدی صنعتی ایمن فراز الوند می باشد. Copyright © 2016

< webdesign طراحی نوبخت >