آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

آشنایی با انواع سیستم های کنترل آسانسور

در این چند سال اخیر باید بدانید که سیستم های کنترل آسانسور کاربرد بسیار بیشتری پیدا کرده است. سیستم هایی که در انواع آسانسورها مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلفی می باشد و هر یک از انواع آن هم دارای وظایف مختلفی می باشد. مکانیزم های شناسایی متنوعی در این سیستم ها قرار گرفته است و باید شما به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید. شرکت های آسانسور سازی هر یک از سیستم ها را به بهترین نحو ممکن روی آسانسور نصب می کنند. شرکت ایمن افراز الوند به خوبی در این زمینه تخصص دارد و می تواند بهترین و با کیفیت ترین سیستم ها را روی آسانسور نصب کند. برخی از آنها که مهمتر از دیگر سیستم ها هستند و باید شما با آنها آشنایی داشته باشید را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید.

معرفی انواع سیستم های کنترل آسانسور :

برخی از انواع سیستم های کنترل آسانسور که اهمیت بسیار زیادی دارد و باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، خرید درب آسانسور ، رفع مشکل درب های آسانسور

  1. هیدرولیک درایو :

این نوع از سیستم ها بیشتر روی آسانسورهایی به کار می رود که ساختمان های آنها 20 متر می باشد. این بخش یکی از مهمترین بخش هایی می باشد که به موتور کمک بسیار زیادی می کند. روغنی که در این بخش به کار می رود به داخل سیلندر تزریق می گردد.  روی محور اصلی دستگاه این بخش باید نصب شود و وظیفه مهمی بر عهده دارد.

  1. گیربکس :

استفاده از این قطعه بیشتر روی نردبان های متوسط و یا کم استفاده می باشد، شما می توانید برای رانندگی های محور از این گیربکس نهایت استفاده را داشته باشید. هر یک از بخش های آسانسور با این بخش کارکرد مناسبی دارند و به بهترین نحو ممکن کار می کنند.

  1. درایور اتاق عالی :

اتاق ماشین سنتی با استفاده از این بخش به خوبی و به بهترین نحو ممکن کار می کند. البته که مدل های پیشرفته تر آن را هم طراحی کرده اند که به بهترین نحو ممکن کار می کند و فعالیت های زیادی را بر عهده دارد. برای استفاده از این بخش بهتر است به خوبی با کارکرد آن آشنایی داشته باشید تا بدون هیچ مشکلی به خوبی کار کند. هر یک از سیستم های کنترل آسانسور که شما روی آسانسور خود نصب می کنید مزیت های زیادی را بر عهده دارند. برخی از مهمترین مزیت های آنها را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید.

مزیت های استفاده از سیستم های کنترل آسانسور :

هر یک از انواع سیستم های کنترل آسانسور که شما روی آسانسور خود نصب می کنید دارای ویژگی های متفاوتی می باشد. اما شما باید بدانید هر یک از آنها وظیفه متنوعی را بر عهده دارند. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آن عبارت می باشد از :

بخوانید : ویژگی های آسانسور هیدرولیک ، ایمن فراز الوند

  1. یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آن در این است که هر زمان مایل باشند می توانند دستگاه را قفل کنند. قفل کردن دستگاه یکی از مهمترین مواردی است که باید در سیستم آسانسور طراحی شود. در صورتی که دستگاه به صورت خودکار قفل نشود نمی تواند کارکرد مناسبی داشته باشد. البته که باید بدانید قفل شدن آن هبه نحوی باشد که دستگاه دچار ایراد نشود و یا جان افراد را در خطر نیندازد.
  2. استفاده کردن از آسانسور برای تمامی ساکنین از دیگر مزیت هایی می باشد که سیستم های کنترل آسانسور بر عهده دارند. این سیستم ها وظایف اصلی شان به گونه ای می باشد که کارکدر آسانسور را برای تمامی بخش ها و طبقات فراهم می کنند. شما می توانید هر یک از بخش ها را به بهترین نحو ممکن مدیریت و کنترل کنید تا به خوبی کار کند. در ابتدا نصب آسانسور بهتر است که با مشاوران و کارشناسان مشورت کنید تا بهترین سیستم ها را به شما معرفی کنند. در این صورت با خیال راحت یکی از انواع آنها را روی آسانسور خود نصب می کنید و از آن نهایت استفاده را می برید.
  3. با استفاده از سیستم های کنترل آسانسور می توانید هر یک از بخش های آسانسور را مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که زمان خریداری هر یک از انواع آسانسورها باید به خوبی در مورد سیستم های به کار رفته شده روی آن آشنایی لازم را داشته باشید. شما می توانید برای کارکرد هر یک از انواع سیستم ها با مشاوران و کارشناسان مشورت کنید. شما برای اینکه در مورد هر یک از بخش های آسانسور اطلاعات بیشتری به دست آورید می توانید با کارشناسان شرکت ایمن افراز الوند مشورت کنید.
  4. کیفیت یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی ها و مزیت های سیستم های آسانسور می باشد. آنها بدون شک تا سال های سال می توانند برای شما روی آسانسور کار کنند. بر همین اساس شما می توانید تا مدت های طولانی بدون اشکال از آنها استفاده کنید.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp