آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد

اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد

آسانسور یکی از دستگاه هایی می باشد که از آن برای جابجایی افراد و بار در بسیاری از ساختمان ها استفاده می کنند. شما باید با انواع آسانسور از نظر کاربرد آشنایی داشته باشید تا یکی از آنها را که بیشتر مناسب ساختمان شما می باشد را نصب کنید. هر یک از آنها کاربرد و ویژگی های متنوعی دارد که بهتر است به خوبی با ویژگی های آنها آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانید از آنها به راحتی استفاده کرده و از ویژگی های آنها هم هم بهره مند شوید. بدون شک با اختراع و نصب آسانسور در بسیاری از بخش ها، راحتی و آسایش برای افراد فراهم شده است.

شما برای خرید و نصب آسانسور باید به خوبی با انواع آسانسور از نظر کاربرد آشنایی داشته باشید تا بتوانید یکی از بهترین نمونه های آنها را بر اساس نیاز خود خریداری کرده و در ساختمان خود نصب کنید. شرکت ایمن فراز یکی از تولیدکننده های انواع آسانسور می باشد که شما می توانید سفارش ساخت آسانسور مورد نظر خود را به این شرکت ارائه دهید. در ادامه برخی از انواع این آسانسورها را نام می بریم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

 

انواع آسانسور از نظر کاربرد

آشنایی با انواع آسانسور از نظر کاربرد :

برخی از انواع آسانسور از نظر کاربرد که باید با آنها آشنا باشید عبارت می باشد از :

  1. بالابرها :

یکی از انواع آسانسورها بالابرهایی می باشد که برای بالا بردن وسیله و اشیاء سنگین از آنها استفاده بسیار زیادی می کنند. ساختمان هایی که در حال ساخته شده می باشند به این وسیله بسیار نیاز دارند. ر گذشته هم این نمونه ها وجود داشته که مانند سیستم های امروزی پیشرفته نبوده است. به طور کلی آنها ویژگی های بسیار زیادی دارند و برای ساخت هر یک از انواع ساختمان ها به آن نیاز پیدا می کنید.

  1. آسانسورهای حمل و نقل یا باری :

این نمونه از انواع آسانسورها بیشتری برای حمل و نقل کالاها طراحی شده اند و برای مسافر از آنها استفاده نمی کنند. آنها بسیار بزرگ می باشند و بارهای سنگین را هم به راحتی می توانند حمل کنند. فضاهای طراحی شده و داخلی این آسانسور به گونه ای می باشد که از آسیب رساندن به وسایل زمان حمل آنها جلوگیری می کند. این مورد یکی از مهمترین ویژگی های آنها می باشد و شما باید به خوبی از آن اطلاع داشته باشید.

  1. آسانسور قایق :

در بین انواع آسانسور از نظر کاربرد این نمونه هم اهمیت بسیار زیادی دارد که بیشتر آن را در کانال ها مورد استفاده قرار می دهند. از آن به عنوان یکی از بهترین جایگزین هایی که برای سیستم معمولی قفل می باشد، استفاده می کنند. این نمونه از آسانسورها یکی از مهمترین ویژگی هایی که دارند این است که سطح آب را بالا و پایین می برند. در واقع باید بدانید این آسانسور کشتی و یا قایق را در جای خود که قرار گرفته ان به حرکت در می آورد و بدون هیچ مشکلی و به راحتی آنها را جابجا می سازد.

  1. آسانسورهای مربوط به صفحه نمایش :

در بین انواع آسانسور از نظر کاربرد که هیدرولیکی می باشد می توانیم این مورد را هم نام ببریم. در واقع باید بدانید هیدرولیک موجود در این نوع از آسانسورها به گونه ای طراحی شده است که بخش های اجراهای زنده و تئاتر را به بهترین نحو ممکن می تواند رهبری کند. در واقع شما باید بدانید آن دسته از بازیگران و اجرا کنندگان می توانند این برنامه را بالا و پایین ببرند. هر یک از انواع سالن های موسیقی، رادیو سیتی ها و … که شهرت زیادی دارند چهار نمونه از این نوع آسانسورها را دارند. با استفاده از آنها هر یک از بازیگران، ارکسترها و … به خوبی و راحتی جابجا می شوند.

 

انواع آسانسور از نظر کاربرد

  1. آسانسورهای پیاده رو :

این نمونه از آسانسورها بیشتر شبیه به آسانسورهای حمل و نقل می باشند. برای جابجایی محصول از آنها استفاده بسیار زیادی می شود. در بین انواع آسانسور از نظر کاربرد باید بدانید این نمونه هم اهمیت بسیار زیادی دارد. آنها را به طور معمول به زیر زمین وصل می کنند و باز شدن آنها هم روی پیاده روی است. عملیات بارگیری کالا با استفاده از آنها به بهترین نحو ممکن و در کمترین زمان انجام می شود.

  1. آسانسورهای حمل بار کوچک :

این نمونه از آسانسورها با آسانسورهای باری شباهت بسیار زیادی دارند. البته باید بدانید آنها اندازه بسیار کوچکی دارند که بیشتر برای حمل بارهای کوچک از آنها استفاده می شود. برای اینکه از یک طبقه به طبقه دیگر غذا، کتاب و یا … برده شود این نوع از آسانسورها را مورد استفاده قرار می دهند. آنها بر روی یک صفحه کوچک نصب می شوند و کاربرد زیادی دارند. شما هر یک از انواع آسانسور از نظر کاربرد را که بخواهید مورد استفاده قرار دهید، باید سفارش تان را ثبت کنید تا کارشناسان به آن رسیدگی نمایند.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp