آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

انواع درب های اتوماتیک آسانسور و ویژگی های آن

یکی از انواع درب هایی که روی آسانسور شما نصب می شود و کیفیت بسیار زیادی دارد درب های اتوماتیک آسانسور می باشد. این نمونه از درب ها مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی دارند و به همین دلیل طرفداران زیادی هم به دست آورده اند. شما باید به خوبی بدانید که این نمونه از درب ها مدل های متنوعی دارند و شما باید به خوبی هر یک از مدل های آنها را به خوبی بررسی کنید. اینکه مدل درب های اتوماتیک با نوع آسانسور شما مطابقت های لازم را داشته باشد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید شما به خوبی این مسئله را در نظر داشته باشید.

در واقع شما باید بدانید یکی از محصولاتی که روی آسانسورها نصب می شود و مقرون به صرفه است درب های اتوماتیک آسانسور می باشد. آنها را شما می توانید در اندازه ها و نمونه های متنوع خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که شما باید به خوبی با انواع این درب ها آشنایی داشته باشید تا بتوانید یکی از آنها را که کیفیت و کارایی مناسب تری با آسانسور شما دارد را انتخاب و خریداری کنید. برخی از مهمترین و اصلی ترین انواع این درب ها را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

بخوانید : 7 ویژگی درب های شیشه ای ، خرید درب آسانسور ، خرید بهترین درب کابین آسانسور

درب های اتوماتیک آسانسور

معرفی انواع درب های اتوماتیک آسانسور :

شما باید به خوبی در مورد انواع درب های اتوماتیک آسانسور اطلاعات لازم را داشته باشید تا بتوانید یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید. برخی از آنها که شما در بین آنها می توانید یکی را خریداری کنید عبارت می باشد از :

  1. درب های نیمه اتومات :

این سیستم درب های اتوماتیک آسانسور به گونه ای است که هر یک از آنها در طبقات لولایی هستند و همین مورد از ویژگی های مهم آنها می باشد. شما باید بدانید که این درب ها با دست باز و بسته می شوند و شما نمی توانید به صورت اتوماتیک آها را باز کنید. اما درب کابین این نمونه از درب ها تلسکوپی است که به صورت خودکار باز و بسته می شود. شما باید به خوبی بدانید که این نمونه از درب ها دو ویژگی اصلی دارند، یکی از آنها که اتوماتیک بودن آن است و دیگری نیمه اتوماتیک بودن آن می باشد. نیمی از این درب به صورت اتوماتیک باز می شود و نیمی دیر از آنها به صورت دستی باز می شود. به همین دلیل است که به آنها درب های نیمه اتومات نیز می گویند.

  1. درب های تمام اتومات :

این سیستم درب های اتوماتیک آسانسور به صورت اتوماتیک می باشد و شما نیازی نیست برای استفاده کردن از آن از دست خود استفاده کنید. استفاده از این درب ها مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی دارد، به همین دلیل از آن استفاده زیادی می کنند. بیشتر ساختمان ها ترجیح می دهند این نمونه از درب ها را روی آسانسور خود نصب کنند و از آن استفاده نمایند.

بخوانید : ویژگی های نصب درب کابین از نوع اتوماتیک چیست ؟ ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟ ، 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی

درب آسانسور

ویژگی های درب های اتوماتیک آسانسور :

برخی از مهمترین ویژگی هایی که درب های اتوماتیک آسانسور دارد و شما باید زمان خرید و استفاده از آنها اطلاع داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. نصب درب های آسانسورهای اتوماتیک بسیار آسان می باشد و شما در کمترین زمان می توانید آنها را روی آسانسور خود نصب کنید. البته که باید بدانید شما برای نصب آنها تنها باید از افرادی که تخصص زیادی دارند مشورت های لازم را دریافت کنید. شما باید از آنها درخواست کنید درب ها را روی آسانسور شما نصب کنند.
  2. هزینه خریداری آنها زیاد بالا نمی باشد، البته که باید بدانید شرکت فراز الوند هزینه به صرفه تری از شما دریافت می کند. بالا بودن هزینه موجب می شود که بسیاری از افراد نتوانند آن را خریداری کنند. بر همین اساس شرکت فراز الوند هزینه کمتری را از شما دریافت می کنند تا بتوانید سفارش بیشتری داشته باشید.
  3. کیفیت این نمونه از درب ها بسیار بالا می باشد و به همین دلیل شما تا سال های سال می توانید از آنها استفاده کنید. دقت داشته باشید که برای خریداری درب های اتوماتیک آسانسور به خوبی متریال هایی که روی آن به کار می رود را مورد بررسی قرار دهید. همین مورد نشان می دهد که تا چه مدت می توانید از آن استفاده کنید.
  4. نمونه درب های اتوماتیک که روی آسانسور نصب می شود متنوع است و شما می توانید در بین انواع آنها یکی را که گزینه مناسب تری می باشد را انتخاب و خریداری کنید. دقت داشته باشید که هر یک از انواع آنها دارای ویژگی های متنوعی می باشد و شما باید به خوبی آنها را مورد بررسی قرار دهید.
  5. ساخت و طراحی آنها در کمترین زمان انجام می شود. بنابراین شما اگر تعداد بالایی از این درب ها را سفارش دهید می توانید در کمترین زمان آنها را تحویل بگیرید و روی آسانسورها نصب کنید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp