آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

انواع ظاهر کابین آسانسور

یکی از اصلی ترین نکاتی که زمان طراحی و ساخت آسانسور باید به آن توجه داشت ظاهر کابین آسانسور می باشد. کابین از جمله بخش های اصلی آسانسور به شمار می رود که افراد و بار را در خود جای می دهد. در صورتی که آسانسور نفربر باشد باید به ظاهر و زیبایی آن توجه زیادی داشته باشید. اینکه شما آسانسور طراحی شده تان زیبایی داشته باشد موجب می گردد که نظر افراد را جلب کند. احساس امنیت و آرامش افراد در آن دسته از آسانسورهایی که کابین مناسبی دارند بیشتر خواهد بود، به همین دلیل باید به زیبایی و ظاهر این بخش از آسانسور دقت زیادی داشته باشید.

شما باید بدانید ظاهر کابین آسانسور در هر یک از انواع آن متنوع می باشد و هر یک از آنها شکل و طراحی خاصی دارند. شما برای خرید آسانسور باید به خوبی شکل و طراحی آن را مورد بررسی قرار دهید تا با ساختمان شما مطابقت های لازم را داشته باشد. زمان خریداری و طراحی هر یک از انواع این کابین ها می توانید با مشاوران و طراحانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت کنید تا بهترین نمونه را به شما معرفی کنند. برای اینکه با انواع کابین ها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه آنها را به صورت خلاصه معرفی می کنیم.

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، خرید بهترین درب کابین آسانسور ، درباره ما

ظاهر کابین آسانسور

ظاهر کابین آسانسور و انواع آن :

استانداردهایی که برای تولید و طراحی آسانسور رعایت می شود اهمیت بسیار زیادی دارد. اینکه تمامی استانداردهای لازم برای تولید و طراحی هر یک از انواع ظاهر کابین آسانسور رعایت شود هم اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. برخی از انواع این کابین ها که باید به بهترین نحو ممکن طراحی شوند و شما به خوبی آنها را شناسایی کنید عبارت می باشد از :

  1. کابین هایی با طرح فولاد :

کابین هایی که روکش آنها با فولاد نرم می باشد یکی از مهمترین و اصلی ترین نسخه های کابین به شمار می رود. امروزه برای طراحی و تولید آن تلاش بیشتری می کنند تا آن را زیباتر و ایمن تر سازند. قسمت عقب این نمونه از کابین ها دارای یک پانل می باشد که جنس آن از استنلس استیل است که در برخی از مواقع هم آن را با آینه 400 میلی متری طراحی می کنند. با استفاده از این آینه ها شما باید بدانید که ظاهر کابین آسانسور بسیار زیباتر می شود و به همین دلیل است که بسیاری از افراد آنها را مورد استفاده قرار دهید.

  1. کابین های استیل ضد زنگ :

اگر شما می خواهید کابین زیبایی را برای آسانسورهای خود طراحی کنید باید بدانید که این نمونه بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. جنس آنها استنلس استیل می باشد که با استفاده از آنها حس خوبی شما می توانید به کابین ببخشید. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که این نمونه از کابین ها دارند در این است که نیاز به بازسازی پیدا نمی کنند. جنس آینه ای پنل از دیگر مواردی است که زیبایی آن را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد. در واقع شما باید بدانید با استفاده از آنها می توانید زیبایی شان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید. برای نصب این کابین می توانید به کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند آن را سفارش دهید تا برای شما آماده و طراحی کند.

  1. کابین های تمام استیل :

ظاهر کابین آسانسور تمام استیل بسیار زیبا می باشد و همچنین باید بدانید که کیفیت آنها هم بسیار عالی است. آن دسته از افرادی که زیبایی و کیفیت برایشان اهمیت دارد بدون شک این نمونه از کابین ها را انتخاب و خریداری می نمایند. الگوهای ساخت این نمونه از کابین ها بسیار متنوع می باشد و حرفه ای و زیبا بودن آنها یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی است که باید به آن دقت داشته باشید. ورق های به کار رفته شده در این نوع از کابین ها پوشش تیتانیوم دارد که ضد زنگ بودن آنها یکی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که دارد. شما می توانید آنها را در هر ساختمانی که در نظر دارید نصب کنید و از زیبایی و کیفیت آنها لذت ببرید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، مزیت های استفاده از تزئینات آسانسور

ظاهر کابین آسانسور

  1. کابین های نوع پانارومیک :

در این نمونه از کابین ها کپسولی را در قسمت جلویی قرار می دهند تا از این طریق به مسافرانی که وارد کابین می شوند امکان دهند که نمای خارجی کابین را به خوبی مشاهده کند. این نمونه از کابین ها به طور معمول برای هتل ها، اماکن عمومی و … استفاده می شود. شما می توانید ظاهر کابین آسانسور را خودتان سفارش دهید تا برایتان طراحی کنند. دقت داشته باشید که زمان انتخاب و خریداری ساین نمونه از کابین ها باید ابعاد آن ار با فضایی که در اختیار دارید هماهنگ سازید. برخی از انواع این کابین ها با ابعاد بزرگ طراحی می شوند که شما می توانید آنها را در ساختمان هایی که ابعاد بزرگی برای طراحی آسانسور دارند مورد استفاده قرار دهید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp