آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

انواع مدل ها و ویژگی های درب اتوماتیک آسانسور

یکی از انواع درب های آسانسور که بسیاری از آسانسورها دارند و روی آنها نصب شده است درب اتوماتیک آسانسور می باشد. این درب ها انواع مختلفی دارند و شما باید بدانید که هر یک از آنها دارای ویژگی های متنوعی هستد. شرکت ایمن فراز الوند در زمینه تولید انواع درب های اتوماتیک آسانسور فعالیت دارد و بهترین و با کیفیت ترین نمونه آنها را با قیمتی به صرفه ارائه می دهد. متریال ها و یا همان مواد اولیه ای که شرکت برای تولید این درب ها به کار می برد کیفیت بسیار عالی دارد و بر همین اساس شما می توانید آنها را تا سال های سال بدون اینکه دچار ایراد شوند استفاده کنید.
ایمن بودن درب اتوماتیک آسانسور یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آن می باشد. شما با خیالی آسوده قادر خواهید بود که آنها را روی آسانسورهای خود نصب کنید و از آنها ایمنی لازم را دریافت نمایید. امروزه بسیاری از افراد که در زمینه ساخت ساختمان فعالیت دارند باید آسانسورهای ساختمان های ساخته شده خود را با استفاده از بهترین متریال ها تولید و طراحی کنند. شما قادر خواهید بود که در بین انواع مدل ها و طراحی های درب آسانسور یکی را که با نوع آسانسور شما مطابقت بیشتری دارد را نصب کنید و سفارش دهید.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، هنگام سقوط آسانسور چه باید کرد ؟ ، انواع درب های اتوماتیک آسانسور و ویژگی های آن

درب اتوماتیک آسانسور

انواع درب اتوماتیک آسانسور :

به طور کلی بهتر است بدانید که هر یک از بخش های متنوع آسانسور دارای ویژگی های متنوعی می باشد و  نمونه های مختلفی دارد. درب اتوماتیک آسانسور هم دارای مدل های متنوعی می باشد که شما می توانید یکی از آنها را در ساختمان خود نصب کنید. برخی از مهمترین و اصلی ترین این مدل ها که در بسیاری از ساختمان ها نصب می شود عبارت است از :

  1. درب های نیمه اتوماتیک :

در این سیستم از نصب درب های آسانسور باید بدانید که درب ها به صورت لولایی می باشند. باز و بسته شدن آنها با استفاده از دست می باشد که همین مورد یکی از مهمترین ویژگی های آنها به شمار می رود. درب کابین از نوع اتوماتیک می باشد که اتوبوسی و یا تلسکوپی است. بنابراین بهتر است بدانید که طراحی این نمونه از درب ها به گونه ای است که یکی از آنها با دست و دیگری بدون دست باز می شود. به همین دلیل است که به آنها درب های نیمه اتوماتیک نیز می گویند.

  1. درب های تمام اتوماتیک :

در این سیستم از درب اتوماتیک آسانسور باید بدانید که درب به صورت اتوماتیک باز می شود. شما برای باز کردن این نمونه از درب ها اصلا نیازی نیست که از دست خود استفاده کنید. باز شدن این نمونه از درب ها بدون استفاده از دست و به صورت کاملا اتوماتیک یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آن به شمار می رود.

ویژگی های درب اتوماتیک آسانسور :

هر یک از انواع درب ها و یا حتی بخش های دیگری که روی آسانسور نصب می شود ویژگی های متنوعی دارد. شما باید بدانید که درب اتوماتیک آسانسور هم ویژگی های متنوعی دارد و شما بهتر است که به خوبی با ویژگی های آنها آشنایی داشته باشید. در این صورت آگاهی بیشتری در مورد آن درب ها دارید که همین مسئله به شما اجازه می دهد با خیالی آسوده درب ها را روی آسانسور خود نصب کنید. برخی از اصلی ترین و مهمترین این ویژگی ها که باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

بخوانید : ویژگی های نصب درب کابین از نوع اتوماتیک چیست ؟ ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟ ، خرید بهترین درب کابین آسانسور

درب اتوماتیک آسانسور

  1. نصب سریع و آسان درب های کابین یکی از مهمترین ویژگی ها و مزیت های آن به شمار می رود.
  2. هر یک از اجزایی که روی درب نصب می شوند بر اساس ترتیب تولید و مونتاژ شده اند. لوازمی که هر یک از انواع درب های اتوماتیک آسانسور دارند در بسته های جداگانه قابل دسترسی می باشند و شما می توانید آنها را خریداری و نصب کنید.
  3. نصب راحت آنها و اینکه شما زمان نصب کردن آنها هیچ خطایی انجام نمی دهید از دیگر ویژگی های اصلی و مهم درب های اتوماتیک می باشد. هر یک از قطعاتی که از پیش مونتاژ شده اند را شما می توانید به راحتی نصب کنید.
  4. در صورتی که آن را نصب می کنید می توانید تست مکانیزم بودن آن را بگیرید تا با خیالی آسوده آن را نصب کرده و از آن با خیالی آسوده استفاده کنید.
  5. برخی از تنظیمات اضافی که روی این درب ها وجود دارد را شما می توانید بر اساس نظر خود حذف کنید که همین مورد یکی از مهمترین ویژگی های آنها می باشد.
  6. در صورتی که نصاب به صورت حرفه ای این درب ها را روی آسانسور شما نصب کند بدون هیچ ایرادی آنها را نصب می کند و شما از آن بهترین کارایی را می توانید دریافت کنید.
  7. هزینه ای که شما برای خرید و نصب درب اتوماتیک آسانسور پرداخت می کنید بر اساس استانداردهای مشخص شده می باشد.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp