آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

خرید بهترین درب کابین آسانسور

درب آسانسور

یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های آسانسور که شما باید نصب کنید درب کابین آسانسور می باشد. این نمونه از درب ها انواع مختلفی دارند و هر یک از آنها هم دارای ویژگی های متنوعی می باشد.  شما زمان خرید این درب ها باید به کیفیت و قیمت آن توجه بسیار زیادی داشته باشید. در واقع کیفیت و قیمت دو فاکتور بسیار مهمی هستند که شما زمان خریداری آنها باید به خوبی در نظر داشته باشید. اینکه بهترین نمونه درب را خریداری کنید اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که در این صورت می توانید سال های سال از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید.

برای خرید درب کابین آسانسور می توانید یکی از انواع آنها را به شرکت ایمن فراز الوند سفارش دهید تا برای شما تولید و طراحی کند. هر یک از آنها را که با نوع ساختمان و آسانسور شما مطابقت دارد را می توانید سفارش دهید تا بهترین نمونه آنها را خریداری نمایید. یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که زمان خرید باید باید به آن دقت داشته باشید این است که بهترین نمونه آن را خریداری نمایید. برخی از افراد امکان دارد که با بهترین نمونه این درب ها آشنایی نداشته باشند که در ادامه برخی از آنها را بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی ، ویژگی های آسانسور دو کابین

درب آسانسور

ویژگی های بهترین درب کابین آسانسور :

برخی از مهمترین و بهترین ویژگی هایی که درب کابین آسانسور را اگر بشناسید می توانید مناسب ترین نمونه آنها را خریداری کنید. برخی از ویژگی های بسیار مهمی که این نمونه از درب ها دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. رنگ بندی آنها بسیار متنوع است و شما می توانید در بین رنگ بندی متنوع آنها یکی را که با دکوراسیون ساختمان شما مطابقت های لازم را دارد خریداری کنید. دقت داشته باشید که قیمت هر یک از آنها تا حدودی با یکدیگر متفاوت می باشد و باید از آنها اطلاع لازم را داشته باشید. استیل و شیشه به کار برده شده درون آنها هم رنگ بندی متنوعی دارد و شما باید یکی از آنها را که با کل درب هماهنگی رنگی دارد انتخاب کنید.
  2. حرکت کردن درب کابین آسانسور باید نرم و بدون صدا باشد. بدون صدا بودن درب اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. نرم و بدون صدا بودن این درب ها از جمله ویژگی ههای مهم آنها به شمار می رود که موجب شده است بسیاری از کاربران از آن رضایت داشته باشند.
  3. اندازه های آنها متنوع می باشد و شما باید برای هر یک از آسانسورهای خود را در اندازه های متنوع تولید و طراحی کنید. بناباراین درب آنها هم در اندازه ها و سایزهای متنوعی تولید و طراحی می شود. سایزبندی آنها از 60 تا 140 سانتی متر است، البته که باید بدانید ارتفاع آنها هم تا 300 سانتی متر می رود.
  4. شرکت ایمن فراز الوند برای تولید هر یک از انواع درب کابین آسانسور استانداردهای لازم را رعایت می کند. استانداردهای بسیار زیادی برای تولید این درب ها وجود دارد و شما باید به خوبی با این استانداردها آشنایی داشته باشید. این نمونه از استانداردها بر اساس اصول مشخص شده ای می باشد و شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید.
  5. تحویل سریع و به موقع شرکت ایمن فراز الوند برای درب های آسانسور از دیگر ویژگی هایی می باشد که این شرکت به عنوان بهترین تولید کننده دارد. شما می توانید هر یک از انواع این درب ها را سفارش دهید تا شرکت برای شما در کمترین زمان تولید و طراحی کند.

بخوانید : هزینه خریداری کابین شیشه ای آسانسور چقدر است ؟ ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

درب کابین آسانسور

  1. اینکه کیفیت درب کابین آسانسور بالا باشد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. برخی از آنها که بی کیفیت هستند از متریال های بی کیفیت تولید شده اند و شما آنها را نباید خریداری کنید. دقت داشته باشید که برای خریداری هر یک از آنها باید به خوبی کیفیت آن دسته از متریال هایی که درون آنها به کار رفته شده است را در نظر داشته باشید تا بهترین نمونه آنها را خریداری کنید.
  2. تنظیمات درب یکی از دیگر ویژگی هایی می باشد که باید زمان خرید و سفارش به آن دقت داشته باشید. اینکه درب در کمترین زمان بسته شود اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که در این صورت آسانسور زودتر حرکت می کند. شما باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و زمان خریداری به آن دقت کنید.
  3. بهترین درب کابین آسانسور آن دسته از درب هایی می باشد که بدون ایرادی نصب و طراحی شوند. برای نصب و طراحی آنها تنها باید به آن دسته از افرادی که در این زمینه تخصص دارند مراجعه کنید. اینکه شما از آنها با خیال راحت استفاده کنید اهمیت بسیار زیادی دارد و این مورد بستگی به رعایت کردن استانداردهای درب ها دارد.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp