آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

خرید درب لولایی ایرانی با بهترین قیمت

خرید درب لولایی ایرانی با بهترین قیمت

یکی از انواع درب های لولایی که مورد توجه بسیاری از نصابان آسانسور قرار گرفته است درب لولایی ایرانی، ایمن فراز الوند می باشد. این درب ها انواع مختلفی دارند و هر یک از انواع آنها هم دارای ویژگی های متنوعی می باشد. شما زمان خرید باید به خوبی ویژگی های آنها را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین نمونه آنها را خریداری کنید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع از درب ها دارند این است که تنها توسط افراد باز و بسته می شوند. اما مدل های اتوماتیک خودشان باز و بسته می شوند.

در هر کابین آسانسور که تولید می شود حداقل باید یک درب کابین قرار بگیرد.  البته که باید بدانید رد هر طبقه به یک درب نیاز دارید و باید آن را نصب و طراحی کنید. شما می توانید انواع درب لولایی ایرانی، را از شرکت ایمن فراز الوند خریداری کنید و در آسانسورهای خود آنها را نصب نمایید. تمامی استانداردهای تولیدی زمان تولید آسانسور به کار برده می شود تا دوام و کیفیت زیادی از آنها دریافت نمایید. متریال های مورد استفاده هم از جنس درجه یک است و با قیمت بسیار مناسبی انواع درب لولایی آسانسور را می توانید از این شرکت خریداری کنید.

بخوانید : 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی7 ویژگی درب های شیشه لولایی8 مورد از مزیت های درب شیشه ای لولایی

درب لولایی ایرانی

درب لولایی ایرانی با استانداردهای جدید :

هر یک از انواع درب لولایی ایرانی، که خریداری می نمایید بر اساس استانداردهای مشخص شده ای تولید و طراحی می گردد. بنابراین با خیالی آسوده می توانید آنها را مورد استفاده قرار دهید. اندازه و سایز آنها یکی از مهمترین نکاتی است که زمان تولید به استاندارد بودن آن دقت بسیار زیادی می شود. البته که باید بدانید درب های قدیمی از استانداردهای قدیمی پیروی می کردند و تولید می شدند. اما به تازگی تولیدکنندگان شرکت ایمن فراز از بهترین و با کیفیت ترین استانداردهایی که تاثیر زیادی در کارکرد آسانسور دارد استفاده می کنند. ظرافت و کیفیتی که در استانداردهای جدید وجود دارد موجب شده است که بسیاری از افراد از آنها برای آسانسور خود استفاده کنند. جلب رضایت مشتری یکی از مهمترین اهدافی است که در این مورد دنبال می شود و به آن اهمیت زیادی می دهند.

هر یک از قطعات و یا محصولات زمانی با کیفیت به شمار می رود که مراحل استاندارد شدن را به خوبی طی کرده باشند. درب لولایی ایرانی، تولید شده این شرکت این مراحل را به خوبی طی کرده است و به همین دلیل  به جرات می توانیم بیان کنیم که استانداردهای لازم را دارد و همین مورد موجب محبوبیت آن شده است. زمانی که تمامی استانداردهای لازم برای تولید درب های لولایی به کار رفته شود عمر طولانی خواهند داشت و همچنین شما تا سال های سال می توانید از آن استفاده کنید. شرکت به خوبی با این استانداردها آشنایی دارد و بر اساس آنها کالاها را تولید می کند. دانش و تکنولوژی که برای طراحی درب لولایی آسانسور به کار می رود بر اساس علم روز می باشد و به همین دلیل تا چندین سال بدون هیچ ایراد و اشکالی کار می کند.

بخوانید : ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟ویژگی ها و بخش های تشکیل دهنده درب لولایی آسانسور

درب لولایی ایرانی

ویژگی های درب لولایی ایرانی :

هر یک از انواع محصولاتی که شما خریداری می کنید دارای ویژگی های متنوعی می باشد و زمان خرید باید به خوبی با ویژگی های آنها آشنایی داشته باشید. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که درب لولایی ایرانی دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. زیبایی و تنوع بالای آنها یکی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که دارند. شما می توانید هر یک از انواع آنها را که با نوع آسانسور شما مطابقت دارد را خریداری کنید و سفارش دهید. دقت داشته باشید که زیبایی هر یک از آنها در نوع خود بی نظیر است و شما می توانید بین انواع آنها انتخاب درستی داشته باشید.
  2. کیفیت به کار رفته شده برای تولید انواع درب لولایی بسیار عالی و بی نظیر می باشد. شما می توانید تا سال های سال از آنها استفاده کنید و در آسانسور خود نصب نمایید. شرکت از بهترین متریال های اولیه برای تولید استفاده می کند.
  3. استحکام هر یک از انواع درب لولایی ایرانی بسیار بالا می باشد و این مورد یکی از دیگر ویژگی های آن می باشد.
  4. کارکرد آنها بی صدا است و شما می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید. باز و بسته کردن آنها هیچ صدایی را تولید نمی کند و این ویژگی اهمیت بسیار زیادی دارد.
  5. نصب آنها بسیار سریع و آسان می باشد، شما می توانید در کمترین زمان هر یک از انواع آنها را نصب کنید.
  6. از بهترین دستگاه ها برای تولید و نصب آنها استفاده می گردد، شما بنابراین خیالتان باید راحت باشد که تمامی استانداردها را در این درب ها می توانید به دست آورید.
  7. ورقه های آهن که برای تولید آنها به کار می رود کیفیت بسیار عالی و بی نظیری دارد، آنها مقاومت زیادی از خود نشان می دهند.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp