آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

خرید کابین آسانسور

کابین آسانسور یکی از مهمترین بخش های آسانسور می باشد که بار، مسافر و یا هر وسیله دیگری را در خود جای می دهد. این وسیله آسانسور انواع مختلفی دارد و هر یک از مدل های آن هم دارای ویژگی های متفاوتی می باشد. کابین یک اتاقک فلزی می باشد که آن را بین ریل ها جای داده اند و همچنین به وسیله دو طناب آن را در یک مسیر عمودی آویزان ساخته اند. هر یک از انواع کابین ها دارای کف می باشد که روی آن مسافر می تواند به راحتی بایستد. همچنین باید بدانید که آنها دارای دیواره هایی برای محافظت از مسافرین هستند. آنها باید رد تراز هر طبیقه به خوبی بایستند و عملکرد اصلی شان در این مورد باید به بهترین نحو ممکن انجام شود.

یکی از مهمترین بخش های آسانسور که به ما کمک می کند از یک طبقه به طبقه دیگری برویم کابین آسانسور می باشد. این بخش یکی از مهمترین وظایفی که بر عهده دارد محافظت کردن از جان افراد می باشد. در واقع باید بدانید هر یک از استانداردهای مشخص شده را باید برای تولید آن جدی بگیرند تا بتوان از آن استفاده بهینه ای داشت. شرکت فراز الوند تمامی این استانداردها را زمان تولید هر یک از انواع کابین ها رعایت می کند تا رضایت مشتری  را به دست آورد.

بخوانید : خرید درب لولایی ایرانی با بهترین قیمت , ویژگی های آسانسور هیدرولیک ، خرید درب آسانسور

تابلو آسانسور

انواع کابین آسانسور :

هر یک از بخش های آسانسور دارای مدل های متنوعی می باشد که شما باید بین آنها یکی را که بیشتر می پسندید و با آسانسور شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب و خریداری کنید. کابین آسانسور هم دارای انواع مختلفی می باشد که هر یک از انواع آن هم دارای ویژگی های متنوعی است. برخی از انواع این کابین ها که شما باید به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید و اهمیت بسیار زیادی دارند عبارت می باشد از :

  1. یکی از آنها طراحی ام دی اف و استیل دارد که زیبای آنها بسیار خاص و منحصر به فرد می باشد. شما می توانید در بیشتر آسانسورها از آنها استفاده کنید و سفارش تولید آنها را دهید.
  2. یکی از دیگر نمونه های آن با تزئینات فرمیکا استیل می باشد که جذابتی آن به نوع خود بسیار زیاد است و بیشتر برای آسانسورهایی که در طبقات بالا طراحی می شوند از آن استفاده می شود. البته که شما می توانید درخواست دهید تا برای شما هم از آن استفاده کنند.
  3. نمونه دیگری که بسیاری از ساختمان های لوکس از آن استفاده می کنند کابینت با طراحی تمام لوکس استیل می باشد. این نمونه ها کیفیت بسیار عالی دارند و برای ساخت آنها باید تنها از استیل استفاده شود. این نمونه از کابین ها زیبایی و جذابیت زیادی دارند که شما می توانید برای زیباسازی فضای خود آنها را مورد استفاده قرار دهید.
  4. برخی از نمونه های دیگر آن با دریچه گالوانیزه و کف سنگ و پارکت طراحی شده است. قیمت خریداری این نمونه نسبت به مدل های دیگر کابین آسانسور تا حدودی بیشتر است. در واقع باید بدانید برای ساخت آنها از متریال های بیشتری استفاده شده است و کیفیت بسیار عالی دارند.

هر یک از انواع کابین ها که فراز الوند تولید می کند کیفیت مناسبی دارد، ولی شما بر اساس آسانسور و نوع ساختمان خود می توانید یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید. اگر در این زمینه اطلاعات زیادی ندارید می توانید با مشاوران شرکت مشورت نمایید تا یکی از بهترین نمونه های کابینت را بر اساس مدل آسانسور و نوع ساختمان شما معرفی کرده و آن را سفارش دهید.

بخوانید : اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد ، ویژگی های آسانسور دو کابین

تابلو آسانسور

نکاتی در مورد خرید کابین آسانسور :

شما زمان خرید هر وسیله ای باید به برخی از نکات مهم در مورد آن توجه داشته باشید تا بهترین نمونه آنها را خریداری کنید. برخی از این نکات که اهمیت بسیار زیادی دارد و باید زمان خرید کابین آسانسور به آن توجه داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. در ابتدا باید دقت داشته باشید که کابین نور مناسبی داشته باشد. چراغ هایی که درون آن قرار می گیرد را به خوبی بررسی کنید تا از نور خوبی بهره مند باشد.
  2. تجهیز بودن کابین به سیستم ایمنی یکی از دیگر نکات بسیار مهمی است که شما زمان خرید کابین باید به آن دقت داشته باشید. برخی از کابین هایی که به این سیستم تجهیز نیستند بدون شک انتخاب مناسبی برای خرید به شمار نمی روند.
  3. ارتفاع کابین را به خوبی در نظر بگیرید و سپس آن را خریداری کنید. دقت داشته باشید که ارتفاع کابین کمتر از دو متر نباید باشد. در این صورت استانداردهای لازم را ندارد و گزینه مناسبی برای خرید نیست.
  4. دیواره ها و کف کابین را به خوبی مورد بررسی قرار دهید که مقاومت زیادی داشته باشد. اینکه کابین و دیواره های آن ضد حریق باشد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی زمان خرید این مودر مهم را بررسی کنید . سپس خردی خود را انجام دهید.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp