آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

دلایل آینه در کابین آسانسورها

شما زمانی که درب آسانسور را باز می کنید با  آینه در کابین آسانسورها مواجه می شوید. شما تاکنون از خودتان پرسیده اید که این آینه ها واقعا چه کاربردی دارند و برای چه آن را در آسانسورها نصب می کنند. امروزه تمامی فضاهایی که چند طبقه هستند باید از آسانسور استفاده کنند، در واقع بدون آسانسور استفاده از این ساختمان ها غیر ممکن می باشد. آیا شما تا حالا به این مسئله فکر کرده اید که چرا در آسانسورها آینه نصب می کنند. آینه های درون آسانسور متنوع می باشد و در ابعاد متنوع آن را تولید و طراحی کرده اند.

دلیل اصلی نصب آینه در کابین آسانسورها روانی می باشد، شما شاید باورتان نشود ولی دلیل اصلی آن همین مورد است. شما زمانی که وارد کابین آسانسور می شوید احساس ترس خواهید داشت، به همین دلیل برای اینکه این ترس را از بین ببرند آینه در این مکان نصب می کنند. همچنین شما باید بدانید بسیاری از افراد از کندی حرکت آسانسور شکایت دارند، آنها زمانی که درون آینه خودشان را نگاه کنند دیگر از این کندی شکایت نمی کنند. در واقع افراد با نگاه کردن به آسانسور گذر زمان را به خوبی احساس نمی کنند.

دلایل نصب آینه در کابین آسانسورها چیست ؟

بدون شک ساندان هر یک از انواع کابین های آسانسور دلیل متفاوتی برای نصب آینه در کابین آسانسورها دارند. برخی از مهمترین این دلایل که شما باید با با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، خرید درب آسانسور ، ویژگی های آسانسور هیدرولیک

  1. تصور کردن فضای بیشتر :

یکی از مهمترین و اصلی ترین دلایل نصب آینه در کابین آسانسورها این است که فضا را بزرگتر از آنچه که هست نشان دهند. در واقع شما زمانی که آینه را در آسانسور مشاهده کنید حس می کنید کابین اندازه بزرگ تری دارد و به همین دلیل با خیالی راحت می توانید وارد کابین شوید. بسیاری از افراد ترس بسیار زیادی روی این مسئله دارند که کابین اندازه کوچکی دارد، ولی با مشاهده آینه این تصور از ذهن آنها می رود. اینکه کاربران و مسافران با خیالی راحت سوار آسانسور  شوند اهمیت بسیار زیادی دارد.

  1. عدم توجه به گذر زمان :

از دیگر دلایل نصب کردن آینه در کابین این است که افراد به گذر زمان توجه زیادی نداشته باشند. بسیاری از افراد گذر زمان برایشان اهمیت بسیار زیادی دارد و بر همین اساس شما باید از بهترین ایده ها برای رفع کردن گذر زمان استفاده کنید. طراحان آسانسور به خوبی می توانند آینه را نصب کرده تا کاربران از آن استفاده کنند. شما زمانی که به خودتان در آینه نگاه می کنید اصلا گذر زمان را احساس نمی کنید. همین مورد یکی از مهمترین دلایل نصب کردن آینه ها درون آسانسور می باشد.

  1. عدم سقوط به چاله :

از دیگر دلایل نصب آینه در کابین آسانسورها این است که خطر سقوط آسانسور را کاهش دهند. برخی از آسانسورها امکان دارد هنوز به طبقه نرسیده باشند و افراد قصد وارد شدن به درون آن را داشته باشند. آنها زمانی که خودشان را درون آینه تماشا کنند خیالشان راحت می شود که آسانسور به طبقه رسیده است و سوار آن می شوند. طراحان آسانسور به این مورد اهمیت بسیار زیادی می دهند و از ایده های متنوعی برای امنیت آسانسور استفاده می کنند. یکی از مهمترین این ایده ها همین مورد می باشد و آینه های متنوعی را درون کابین نصب می کنند.

  1. عدم توجه به ارتفاع و مشکلات فنی :

برخی از افراد هم هستند که به مشکلات فنی درون آسانسور و کابین توجه زیادی نشان نمی دهند. به همین دلیل باید از ایده های متنوعی برای امنیت آسانسور استفاده نمود. طراحانی که در این زمینه  تخصص دارند از بهترین ایده ها برای امنیت آسانسور نهایت استفاده را می برند. نصب آسانه موجب می شود که افراد با مشاهده آن وارد آسانسور شوند. زمانی که آسانسور دارای مشکل شده باشد، به خوبی شما این مورد را متوجه می شوید. و سوار آن نمی شوید. بر همین اساس شا باید بدانید از دیگر دلایل نصب آینه در کابین آسانسورها همین مورد می باشد.

بخوانید : رفع مشکل درب های آسانسور ، اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد

نتیجه گیری :

شما می توانید انواع آینه ها را که رد طرح های متنوعی تولید و طراحی می شوند را برای نصب روی کابین سفارش دهید. برخی از آنها دارای اندازه بزرگ تری هستند و برخی از آنها هم در اندازه های کوچک طراحی می شوند. اینکه شما کدام یک از آنها را روی آسانسور خود نصب کنید بستگی به نوع آسانسور شما دارد. به همین دلیل بهتر است تنها از مشاوران و کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت های لازم را دریافت کنید. از جمله مهمترین دلایل آینه در کابین آسانسورها همین مواردی می باشد که برای شما بیان نمودیم. در مورد نصب هر یک از آینه ها می توانید با کارشناسان مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند. آنها شما را بر اساس نوع آسانسوری که دارید به شما راهنمایی های لازم را ارائه می دهند.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp