آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

قیمت و کاربرد آسانسورهای مخصوص اتومبیل

یکی از انواع آسانسورهایی که برای حرکت عمدی اتومبیل ها در نمایشگاه ها و آپارتمان  ها مورد استفاده قرار می گیرد آسانسورهای مخصوص اتومبیل می باشد. این نمونه از آسانسورها را با روش های کششی و یا هیدرولیک طراحی می کنند که البته باید بدانید نصب آنها برای ساختمان هایی است که بیشتر از سه طبقه می باشند. نصب آن بر اساس اصول و استانداردهای ویژه ای می باشد که نصابان با آن آشنایی دارند و شما می توانید آنها را سفارش دهید تا برایتان نصب نمایند. شرکت ایمن فراز الوند به بهترین نحو ممکن آنها را نصب می کند و از شما هم هزینه ای به صرفه دریافت می نماید.
سیستم هیدرولیک یکی از بهترین سیستم هایی می باشد که برای نصب آسانسورهای مخصوص اتومبیل از آن استفاده می کنند. ظرفیت حمل بار این آسانسورها باید زیاد باشد، چرا که ماشین ها وزن زیادی دارند و باید بر همین اساس آسانسور تحمل بار بالایی داشته باشند. به طور معمول طراحان تحمل بار این نمونه از آسانسورها را از 2 تا 20 تن طراحی می کنند تا تحمل بار زیادی داشته باشند. امروزه با رشد جمعیت  کمبود جا برای پارک کردن ماشین ها باید بدانید که این آسانسورها بهترین انتخابی است که برای ساختمان ها می توانید داشته باشید.

بخوانید : معرفی آسانسورهای سیستم کششی ، ویژگی های آسانسور دو کابین ، ویژگی های آسانسور تخت بر

آسانسورهای مخصوص اتومبیل

کاربرد آسانسورهای مخصوص اتومبیل :

در جامعه امروزی که تمامی آن دسته از خانه های فرسوده به خانه های مدرن و زیبا تبدیل می شوند باید بدانید که صنعتی سازی هم وارد بخش تازه ای از رشد و تحول می گردد. از آنجایی که جای پارک ماشین دیگر به سختی پیدا می شود و خیابان ها تا حد زیادی شلوغ می شوند، نصب آسانسورهای مخصوص اتومبیل در آن دسته از ساختمان هایی که بیشتر از سه طبقه هستند بهترین انتخاب به شمار می رود. در واقع باید بدانید امروزه دیگر مانند گذشته نیست که افراد ساختمان هایی بلند نسازند. بلکه ساخت آپارتمان های بلند بسیار رایج شده و بیشتر ساختمان ها بلند می باشند که قابلیت نصب آسانسورهای خودروبر را هم دارند.

شما باید بدانید که آسانسورهای خودروبر یکی از بزرگ ترین آسانسور هایی می باشد که در صنعت آسانسور سازی تولید می شود و مورد استفاده قرار می گیرد. آنها تحمل بار زیاد را دارند و بر همین اساس ماشین هایی که وزنشان زیاد است را شما به راحتی می توانید درون آنها قرار دهید. برخی از آنها هیدرولیکی می باشد که کاربرد آنها نسبت به نمونه های دیگر بسیار بیشتر است. شما برای خریداری هر یک از آنها بهتر است در ابتدا نوع ساختمان خود را مورد بررسی قرار دهید. البته که باید بدانید نصابان شرکت ایمن فراز الوند به خوبی این مورد را بررسی می کنند تا بهترین آسانسور را در ساختمان شما نصب نمایند.

تولید آسانسورهای مخصوص اتومبیل و نوآوری های شرکت ایمن فراز الوند :

شرکت های تولید کننده آسانسور بسیار زیادی هستند که در سطح کشور اقدام به ساخت انواع آسانسورهای مخصوص اتومبیل می نمایند. اما باید بدانید که شرکت ایمن فراز الوند در این زمینه نوآوری های داشته که برخی از این نوآوری ها عبارت است از :

  1. اجرا نمودن آن دسته از آسانسورهای خودروبر که طولشان 12 متر می باشد و و طراحی آنها از نوع جک مستقیم از زیر است.
  2. اجرا و طراحی آن دسته از آسانسورهایی که از نوع 2 جک هستند و برای ماشین به صورت نود درجه عملکرد نشان می دهند.
  3. طراحی کردن آسانسورهایی که شیب دار می باشند و زیبایی آنها نسبت به دیگر نمونه های آسانسور خودروبر برای ساختمان ها تا حدودی بیشتر است.
  4. طراحی آسانسورهایی که ظرفیت آنها تا 15 تن می باشد و این نمونه از آسانسورها را به نام آسانسورهای صنعتی نیز نام می برند.
  5. طراحی آسانسورهایی که 3 کابین دارند و توقف آنها هم در 3 طبقه می باشد.
  6. طراحی و اجرا کردن آسانسورهایی که 26 متر هستند و خودروهایی که طول زیادی دارند را به راحتی جابجا می نمایند.
  7. هر یک از انواع ساختمان هایی که آسانسورهای خودروبر قدیمی دارند باید آن را بازسازی کنند تا عملکرد و قدرت بیشتری به آن دهند. شرکت در زمینه بازسازی کردن آسانسورها قدیمی مهارت زیادی دارد و می تواند آنها را به بهترین نحو ممکن بازسازی نموده تا عملکرد و زیبایی آنها را بهبود ببخشید.

بخوانید : اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد ، کاربرد آسانسور های خودروبر چگونه می باشد ؟ ، ویژگی ها و انواع آسانسور خودروبر

آسانسورهای مخصوص اتومبیل

هزینه نصب آسانسورهای مخصوص اتومبیل :

یکی از مهمترین فاکتورهایی که برای افراد زمان نصب آسانسورهای مخصوص اتومبیل اهمیت زیادی دارد هزینه می باشد. اینکه شما با چه مقدار هزینه می توانید این نمونه از آسانسورها را در ساختمان خود مورد استفاده قرار دهید بستگی به مدل آن دارد. برخی از آنها که طراحی پیچیده تری دارند هزینه نصب و خریدشان هم تا حدودی بالاتر است. شما باید با کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند در مورد هزینه ها و نوع آسانسورها صحبت کنید تا یکی از آنها را که با بودجه و ساختمان شما مطابقت های لازم را دارد خریداری کرده و در ساختمان نصب کنید.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp