آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

مراحل و نکاتی در مورد طراحی داخل کابین

مراحل و نکاتی در مورد طراحی داخل کابین

یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که در مورد آسانسورها وجود دارد و باید به آن دقت زیادی شود،  طراحی داخل کابین است. داخل کابین از جمله بخش های مهم آسانسور می باشد که باید زیبایی زیادی داشته باشد. با گذشت زمان آسانسور یکی از اصلی ترین قسمت های خانه و ساختمان ها شده و جایگاه مهمی را در زندگی افراد به خود اختصاص داده است. شما به همین دلیل باید به خوبی به آسانسورها و طراحی آنها دقت داشته باشید تا بتوانید فضایی زیبا را درون آن ایجاد کند. طراحی درون آنها باید بسته به مدلی که دارند متفاوت تر و زیباتر باشد.

شرکت ایمن فراز الوند به طراحی داخل کابین اهمیت بسیار زیادی می دهد و بهترین طراحی ها را برای هر کابین ایجاد می نماید. کارشناسان این شرکت بر اساس نوع و مدل هر یک از کابین ها به طراحی آنها دقت زیادی خواهند داشت. شما می توانید در بین انواع طراحی های کابین آسانسور یکی را که بیشتر علاقه دارید را انتخاب کنید. البته که بهتر است در این مورد با کارشناسان مشورت های لازم را داشته باشید. کات و مراحل بسیار زیادی برای طراحی کابین های آسانسور وجود دارد که در ادامه آنها را بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، دو نمونه از سیستم های ایمنی آسانسور ها

طراحی داخل کابین

نکاتی در مورد طراحی داخل کابین :

برای طراحی و تزئین کابین آسانسور باید به خوبی برخی از نکات مهم در نظر گرفته شود که این نکات عبارت هستند از :

 1. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد طراحی داخل کابین اهمیت دارد این است که تزئینات را نباید به وسیله پیچ و یا پرچ وصل کنند. در این صورت زیبایی کابین به طور کلی از بین می رود. شما باید بدانید که بهتر است این تزئینات بدون پرچ و یا پیچ شدن وصل شوند تا زیبایی بیشتری داشته باشند.
 2. قابلیت اجرای آن تزئینات اهمیت بسیار زیادی دارد و شما زمان انتخاب کردن آنها باید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید. در واقع امکان دارد که برخی از آنها بیشتر برای آن دسته از کابین هایی که اندازه بیشتری دارد باشد و برخی از آنها برای کابین های کوچکی باشد. در هر صورت شما باید به قابلیت اجرای آنها روی آسانسور نهایت دقت را داشته باشید.
 3. وزن هر یک از تزئینات برای طراحی آسانسور اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی این مورد را هم در نظر داشته باشید.
 4. آن دسته از تزئیناتی که جدید هستند برای طراحی داخل کابین نباید روی آن دسته از دیگر تزئینات قدیمی جای بگیرند. در واقع شما اگر این کار را بخواهید انجام دهید هم وزن کابین بیشتر می شود و هم حجم بیشتری از درون کابین را می گیرد. به همین دلیل باید آسانسور بازسازی شود و تزئینات قدیمی را از روی آن بردارند. اگر شما به این نکته دقت نداشته باشید امکان دارد که بعد از مدتی کارایی ضعیفی را از آسانسورهای خود دریافت کنید.
 5. استفاده کردن از چسب های مرغوب و با کیفیت برای طراحی داخل کابین اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع باید بدانید که چسب های بسیار زیادی برای طراحی کابین وجود دارد و شما باید تنها آن دسته از چسب هایی که کیفیت بهتری دارند را انتخاب کنید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور هیدرولیک ، 12 ویژگی تلفن داخل کابین آسانسور ، آشنایی با انواع سیستم های کنترل آسانسور

طراحی داخل کابین

مراحل طراحی داخل کابین :

محلی که برای طراحی داخل کابین باید طی شود و شما هم بهتر است با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. در ابتدا باید شاسی داخل کابین به طور کلی جدا شود،سقف و بدنه کابین هم باید برای بازسازی جدا شود که راحت تر بتوان آن را بازسازی نمود.
 2. بعد از آن باید پیشانی و پنل هایی که کنار درب وجود دارد طراحی شود و آنها را به درستی وصل کنند.
 3. نصب و زیرسازی کف کابین از دیگر مراحل بسیار مهمی می باشد که باید به آن دقت زیادی شود. در واقع شما باید بدانید این مورد ایمنی آسانسور را هم به همراه دارد و به همین دلیل باید به آن دقت بسیار زیادی شود.
 4. کنج ها و قرنیزهای آسانسور را باید به درستی نصب کنید، دقت داشته باشید که زیرسازی آنها باید به درستی به صورت اصولی طراحی شود.
 5. اگر آسانسور نیاز به چوب کاری دارد باید زیر سازی آنها را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. این مرحله هم دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و باید به آن دقت زیادی داشته باشید.
 6. سیم کشی روشنایی و نصب سقف از دیر مراحلی است که باید برای طراحی داخل کابین طی شود. این مرحله هم بسته به پنل ها و متراژ درونی کابین می باشد. هرچه که متراژ کابین بیشتر باشد باید سیم کشی بیشتری هم داشته باشد. البته که این سیم کشی را شما هرگز مشاهده نمی کنید، چرا که زیر پنل ها قرار می گیرد و دیده نمی شود.
 7. نصب شاسی آسانسور در مرحله پایانی است که باید با دقت بسیار زیادی انجام شود.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp