آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

مزیت ها و انواع آسانسور های کششی

یکی از انواع آسانسورهای قدیمی که تطبیق پذیری زیادی دارد آسانسور های کششی می باشد. در واقع شما باید بدانید این نمونه از آسانسورها کاربرد بسیار زیادی در ساختمان های تجاری و مسکونی دارند که شما در تعداد زیادی آنها را مشاهده خواهید کرد. مهمترین و اصلی ترین قسمت های آنها سیم بکسل، وزنه و فلکه می باشد که هر یک از آنها وظیفه خاصی را بر عهده دارند. قاب وزنه یکی از مهمترین ویژگی های این نمونه از آسانسورها می باشد. در واقع شما باید بدانید این آسانسور انواع مختلفی دارد و قاب وزنه از جمله ویژگی های مشترک بین تمامی آنها است.

بالا بودن سرعت آسانسور های کششی یکی از مزیت های آنها نسبت به آسانسورهای هیدرولیکی می باشد. بر همین اساس شما می توانید از آنها برای ساختمان هایی که ارتفاع زیادی دارند و مدرن می باشند استفاده کنید. دقت داشته باشید که زمان استفاده آنها باید به خوبی کیفیت هر یک از آنها را مورد بررسی قرار دهید. شرکت ایمن فراز الوند انواع آسانسورهایی که کششی هستند را تولید می کند و به مشتریان خود تحویل می دهد. شما می توانید سفارش ساخت آسانسور مورد نظرتان را به این شرکت ارائه دهید تا در کمترین زمان آن را به شما تحویل دهند.

بخوانید : آسانسور چیست ؟ ، ویژگی های آسانسور دو کابین ، خرید بهترین درب کابین آسانسور

آسانسور های کششی

انواع آسانسور های کششی :

همه شما به خوبی می دانید که آسانسورها انواع مختلفی دارند و هر یک از انواع آنها هم دارای ویژگی های متنوعی می باشد. به طور کلی باید بدانید که آسانسور های کششی را هم به چند دسته تقسیم بندی کرده اند و شما بر اساس نیاز ساختمان خود می توانید یکی از آنها را که بیشتر نیاز دارید را سفارش دهید تا برای شما آن را تولید و طراحی کنند. برخی از انواع آنها که اهمیت بسیار زیادی دارد و بیشتر در ساختمان ها نصب می شود عبارت می باشد از :

  1. از نظر سیستم محرکه و تابلو فرمان باید بدانید که این دسته از آسانسور به دو نمونه تقسیم می شوند. یکی از آنها دو سرعته می باشد و دیگری یک سرعته است که شما بر اساس نیاز خود می توانید یکی از آنها را مورد استفاده قرار دهید.
  2. از نظر تعداد درب ها و جایگذاری باید بدانید که این نمونه از آسانسور های کششی به دو نمونه تقسیم بندی می شوند. یکی از آنها تک درب دو تونلی می باشد و دیگری دو درب مجاور است. این نمونه از آسانسورها کاربرد و ویژگی های خاصی دارند.
  3. در جایگذاری درب ها و ریل ها آنها را می تواند به تیپ های وزنه به پشت و تیپ های وزنه به بغل مورد استفاده قرار داد. این ویژگی آنها در ساختمان های امروزی کاربرد بسیار زیادی دارد و شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید.
  4. از نظر سیستم تعلیق و سیبم بکسل های قرار داده شده روی آسانسور باید بدانید که آنها را به دسته بندی های متنوع تقسیم کرده اند. هر یک از آنها کاربرد و ویژگی خاصی دارند که شما باید به خوبی با ویژگی های هر یک از آنها آشنایی داشته باشید.

بخوانید : معرفی آسانسور های سیستم کششی ، 8 مورد از مزیت های درب شیشه ای لولایی ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

آسانسور های کششی

مزیت های آسانسور های کششی :

بدون شک اگر آسانسور های کششی مزیت های زیادی به همراه نداشتند افراد از آنها استفاده نمی کردند. در واقع باید بدانید مزیت های بی نظیر این آسانسورها از جمله مهمترین ویژگی های آنها می باشد که طرفداران زیادی را برای نصب آن به دست آورده است. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که این نمونه از آسانسورها دارند و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. شما می توانید آنها را در آن دسته از ساختمان هایی که بلند و مرتفع هستند به بهترین نحو ممکن نصب کنید.
  2. سرعت آنها بسیار زیاد است و به همین دلیل برای ساختمان های مرتفع گزینه مناسبی به شمار می رود. البته که باید بدانید نصب آنها در این دسته از ساختمان ها به دو صورت می باشد. شما می توانید یکی از مدل های آسانسورها را که تک سرعته و یا دو سرعته می باشد را انتخاب کنید تا برای شما آن را نصب کنند.
  3. میزان بهره وری آنها نسبت به آسانسورهای هیدرولیک بیشتر است. بنابراین شما باید بدانید با اینکه هزینه خریداری این نمونه از آسانسورها تا حدودی بیشتر از نمونه های دیگر است، ولی بهره وری آن از جمله مزیت های مهم آن به شمار می رود.
  4. نصب آسانسور های کششی را برای هر یک از ساختمان ها مناسب می باشد. شما می توانید این آسانسورها را در هر یک از انواع ساختمان ها نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که زمان خریداری آسانسورها تنها باید به کیفیت آن دقت داشته باشید. اینکه هر بخش وظیفه خود را به درستی انجام دهد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به آن توجه داشته باشید.
  5. شما باید این نمونه از آسانسورها را به صورت دوره ای مورد بررسی قرار دهید.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp