آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

معرفی آسانسورهای سیستم کششی

یکی از قدیمی ترین آسانسورهایی که از آن استفاده بسیار زیادی می شده و اکنون هم طرفداران زیادی دارد، آسانسورهای سیستم کششی می باشد. در واقع باید بدانید که کاربرد تجاری و خانگی این آسانسورها یکی از مهمترین ویژگی هایی آن می باشد و شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. موتور الکتریکی که به این آسانسورها متصل شده است یکی از مهمترین بخش های آن به شمار می رود. بر همین اساس شما باید به خوبی بخش های این آسانسورها را شناسایی کنید تا بهترین نمونه آنها  را خریداری کنید. شرکت ایمن فراز الوند بهترنی و با کیفیت ترین نمونه آسانسورها را تولید می کند و به شما ارائه می دهد.

در واقع شما باید بدانید آسانسورهای سیستم کششی یکی از انواع آسانسورهایی می باشد که در اثر اصطکاک بین شیار فلکه کشش و سیم بکسل به بهترین نحو ممکن کار می کند. از آنجایی که این سیستم آسانسورها بسیار مقرون به صرفه می باشد و مزیت های زیادی دارد، آن را در بسیاری از ساختمان ها نصب می کنند. گیربکس و نیروی الکتروموتور یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش های این آسانسور به شمار می رود و شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. شما اگر این سیستم را نصب کرده اید باید هر ماه آن را به خوبی بررسی کنید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، رفع مشکل درب های آسانسور ، 10 مورد از مزیت های سیستم هیدرولیک در آسانسور ها

آسانسورهای سیستم کششی

کاربرد آسانسورهای سیستم کششی :

سرعتی که در آسانسورهای سیستم کششی وجود دارد بسیار بالاتر از سرعت دیگر آسانسورهای هیدرولیکی می باشد. بر همین اساس شما می توانید این آسانسورها را برای آن دسته از ساختمان هایی که مدرن و مرتفع هستند هم مورد استفاده قرار دهید. حرکت آنها بسیار نرم تر و راحت تر است سیستم های هیدرولیکی می باشد و همین مورد از جمله مهمترین ویژگی های آنها به شمار می رود. برای کاهش مصرف انرژی می توانید این نمونه از آسانسورها را مورد استفاده قرار دهید. برای برقراری تعادل بین هر یک از کابین ها این نمونه از آسانسورها را مورد استفاده قرار می دهند. نصب آنها نیاز به حرفه و تخصص خاصی دارد که تنها آن دسته از نصابان حرفه ای می توانند آنها را به بهترین نحو ممکن نصب نمایند.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که در مورد آسانسورهای سیستم کششی وجود دارد این است که محدودیت ارتفاع ندارند. البته که باید بدانید در گذشته آنها دارای محدودیت ارتفاع بودند اما به تازگی این مشکل آنها را به طور کلی از بین برده اند. فیبر کردن آنها یکی از مهمترین شرایطی می باشد که برای آنها به وجود آورده اند و همین شرایط به آنها امکان می دهد که در ارتفاعات بیشتری آنها را مورد استفاده قرار دهند. در ساختمان های بسیار بلند شما می توانید این نمونه از آسانسورها را نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید. یکی از مهمترین و اصلی ترین نکاتی که در مورد این آسانسورها باید بدانید و اهمیت بسیار زیادی دارد این است که آنها را هر یک ماه باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید. در این صورت بدون شک می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید. قوی و با دوام بودن آنها یکی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که دارند و شما از این ویژگی می توانید نهایت استفاده را ببرید.

بخوانید : مقادیر ورودی سیستم آسانسور ، دو نمونه از سیستم های ایمنی آسانسور ها

آسانسورهای کششی

 انواع آسانسورهای سیستم کششی :

هر یک از آسانسورهای کششی مدل های متنوعی دارند و شما باید به خوبی با مدل های آنها آشنایی داشته باشید. در این صورت می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید. آسانسورهای سیستم کششی به دو نوع تقسیم بندی می شوند که هر یک از این دو نمونه ویژگی های بسیار خاصی دارند. برای معرفی آنها با ما همراه باشید که عبارت است از :

  1. آسانسورهای کششی Geared :

این نمونه از آسانسورها گیربکسی می باشند و به موتور نصب شده اند. فاصله ای که آنها طی می کنند بسیار زیاد است و نزدیک به 78 متر را به خوبی می توانند پاسخ دهند. البته که باید بدانید استفاده از آنها برای ساختمان های نیمه مرتفع یا کوتاه بسیار مناسب تر می باشد. یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های این آسانسورهای سیستم کششی هزینه کم و مقرون به صرفه اش می باشد. شما می توانید با کمترین هزینه این سیستم آسانسور را نصب کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید. شرکت ایمن فراز الوند هزینه مناسبی را از شما دریافت می کند تا آن را نصب کنید.

  1. آسانسورهای کششی Gearless :

در این نمونه از سیستم های آسانسور از گیربکس استفاده زیادی نمی کنند و سرعت آنها هم بسیار بالا می باشد. سیم بکسل در این نمونه از آسانسورها به بالای کابین وصل می شود و همین مورد یکی از مهمترین ویژگی های آنها می باشد. شما می توانید آسانسورها را در آن دسته از ساختمان هایی که ارتفاع زیاد دارند نصب کنید. دقت داشته باشید که هزینه نصب آن نسبت به نمونه دیگری که بیان نمودیم بالاتر است. در واقع ویژگی های این مورد هم نسبت به دیگر نمونه بیشتر است.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp