آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

مقادیر ورودی سیستم آسانسور

برای نصب و استفاده از انواع آسانسور با کاربردهای متنوع شما باید به خوبی در مورد سیستم آسانسور اطلاعات کافی داشته باشید. آسانسور بخش های متنوعی دارد و هر یک از بخش های آن هم دارای ویژگی های مختلفی می باشد. شما برای استفاده از آسانسور و بخش های متنوع آن باید با کارشناسانی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند صحبت کنید تا کارکرد هر یک از بخش های آسانسور را برای شما توضیح دهند.. تنها در این صورت می توانید به خوبی و بدون هیچ ایرادی از آن نهایت استفاده را ببرید. کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند در مورد هر یک از بخش ها و سیستم های آسانسور به شما نکاتی را اعلام می کنند تا اطلاعات بیشتری در این مورد داشته باشید.

اگر شما می خواهید با سیستم های متنوع آسانسور در ساختمان خود آشنایی داشته باشید باید در ابتدای نصب، سیستم های آن را بشناسید. در این صورت می توانید از آسانسور نهایت استفاده را ببرید. دقت داشته باشید در صورت خرابی هر یک از بخش ها و یا سیستم آسانسور باید به افرادی که در این زمینه تخصص دارند مراجعه کنید. شما خودتان هرگز نمی توانید آن را تعمیر کنید و یا اینکه ایرادات آن را رفع نمایید. بهتر است بنابراین با افرادی که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید و یا از آنها درخواست تعمیر و رفع ایراد آسانسور خود را نمایید. آنها به خوبی هر بخش آسانسور را مورد بررسی قرار می دهند.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، خرید کابین آسانسور ، رفع مشکل درب های آسانسور

سیستم آسانسور

مقادیر ورودی سیستم آسانسور شامل چه مواردی می باشد ؟

شما باید به خوبی بدانید که مقادیر ورودی سیستم آسانسور شامل موارد بسیار زیادی می شود. هر یک از این مقادیر ویژگی های متنوعی دارد و شما باید به خوبی در مورد آنها اطلاعات لازم را داشته باشید. در این صورت بدون شک می توانید هر یک از بخش ها و مقادیر آن را شناسایی کرده و از آن نهایت استفاده را ببرید. برخی از مهمترین و اصلی ترین مقادیری که برای سیستم های آسانسور وجود دارد عبارت می باشد از :

  1. نوع ساختمان :

نوع ساختمان یکی از مهمترین مواردی است که سیستم آسانسور را باید بر اساس آن تنظیم نمود. برخی از ساختمان ها تجاری، برخی پزشکی و همچنین برخی از آنها مسکونی می باشند. شما باید هر یک از ساختمان ها را بر اساس نوع و متراژی که دارند بشناسید و سپس بهترین سیستم های آسانسور را روی آنها نصب کنید.البته که باید بدانید آن دسته از افرادی که در زمینه نصب آسانسور تخصص دارند به خوبی با این موارد هم آشنا هستند و بهترین سیستم را روی  آسانسور نصب می کنند.

  1. تعداد کل طبقات :

از دیگر مواردی که روی سیستم آسانسور ا تاثیر می گذارد و باید به آن نهایت دقت و توجه را داشته باشید تعداد کل طبقات می باشد. هر یک از طبقات دارای سیستم متفاوتی می باشد و شما باید این سیستم ها را روی آن نصب کنید. برخی از آنها دارای سیستم های پیچیده تری هستند که بسته به نوع ساختمان روی ساختمان نصب می شود. زمان نصب و استفاده از سیستم ها باید به خوبی در مورد ساخت و کارکرد آن آشنایی های لازم را داشته باشید تا بهترین نمونه را انتخاب کنید.

  1. ارتفاع طبقات :

ارتفاع طبقات از دیگر مواردی است که باید در مورد سیستم آسانسور به آن هم توجه داشته باشید. برخی از ساختمان ها هستند که تعداد طبقات بسیار زیادی دارند،  آسانسور آنها را باید در تعداد بالایی کابین و سیستم های آسانسور پیچیده تری طراحی کنید. در این صورت می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید البته که سیستم های آن را باید به خوبی بشناسید. زمانی که ارتفاع طبقات بالاتر باشد بدون شک باید از سیستم های بیشتری روی آسانسور استفاده شود. بر همین اساس بهتر است به خوبی این مورد را هم، زمان ثبت سفارش خود در نظر داشته باشید.

بخوانید : آشنایی با انواع سیستم های کنترل آسانسور ، چگونگی نحوه محاسبه ظرفیت آسانسور

سیستم آسانسور

  1. جمعیت هر طبقه :

از دیگر مواردی که باید در مورد آسانسور و کارکرد آن بدانید جمعیت هر یک از طبقات می باشد. در برخی از مواقع که جمعیت ساختمان بالا باشد باید کابین ها بزرگ تری را برای آسانسور طراحی کنید، همچنین ظرفیت نگهداری وزن  هم باید روی آنها بیشتر باشد. بر همین اساس در این مورد هم بهتر است با کارشناسان شرکت مشورت کنید. البته که شما زمان ثبت سفارش خود در هر تعداد آسانسور می توانید نوع ساختمان خود را به کارشناسن نشان دهید. آنها به خوبی بعد از مشاهده ساختمان می توانند بهترین سیستم های آسانسور را روی آسانسورهای شما طراحی کنند.

  1. خاص بودن ساختمان :

از دیگر مواردی که روی پارامترهای سیستم آسانسور تاثیر دارد خاص بودن ساختمان می باشد. برخی از آسانسورهایی که برای خانه سالمندان، مهد کودک و …. می سازند باید دارای پارامترهای حساس تری باشد تا کیفیت بهتری را از خود نشان دهد. در این صورت بدون شک به بهترین نحو ممکن می تواند کار کند و امنیت جان مسافران را هم تضمین کند. بنابراین باید به خوبی این مورد را هم، زمان آشنایی با سیستم های آسانسور در نظر داشته باشید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp