آدرس

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-14-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

جهت مشاوره ، خرید و همچنین بازدید از نمایشگاه الوند کابین با ما تماس حاصل فرمایید

نمایشگاه آسانسور

الوند کابین تولید کننده کابین آسانسور و درب آسانسور در ایران

حضور دائم در نمایشگاه های تخصصی آسانسور

کابین آسانسور

امروزه یکی از اجزای مهم و اساسی در طراحی ساختمان‌ ها آسانسور بوده و کابین آسانسور از جمله قطعات مکانیکی است که افراد یا بهتر است بگوییم مسافران با آن سر و کار دارند. از این رو زیبایی ظاهری و امنیت آن از اهمیت بالایی برخوردار است و این دو ویژگی باید در طراحی کابین مورد توجه ویژه قرار گیرند. اجزای اصلی تشکیل ‌دهنده کابین، شامل چارچوب یا همان یوک، سکو یا همان محل ایستادن مسافر و دیواره ‌ها می‌ شود که بسته به سلیقه طراح متفاوت هستند.

کابین‌ ها علاوه بر این بخش ‌های عمده دارای یک سری لوازم و تجهیزات هم هستند که از جمله آن ها می‌ توان به سقف، کف، درب، دستگیره، شستی و صفحه نمایشگر و موزیک و غیره اشاره کرد. اغلب بسته به سلیقه طراح و سازندگان بحث‌ های زیبایی ‌شناسی در این تجهیزات گنجانده می ‌شود.

امنیت، اصل مهمی در طراحی آسانسور بوده که دقت به این موضوع در طراحی کابین هم ضروری است؛ چراکه اجزای مختلف کابین اعم از دیواره‌ ها، سقف، کف، قاب و کفشک کابین باید از مقاومت کافی در مقابل نیرو های وارده برخوردار باشند. علاوه بر این عدم استفاده از مواد مستعد آتش‌ سوزی و یا موادی که در اثر گرما، گاز های خفه ‌کننده ایجاد می کنند از دیگر نکات مهمی است که باید در طراحی قطعات کابین مورد توجه ویژه قرار گیرد.

درب آسانسور

درب آسانسور به دو گروه اصلی درب داخل کابین و درب داخل طبقه که مختصرا به آن‏ها درب کابین و درب طبقه گفته می‏ شود تقسیم می‏ شوند و خود درب طبقه به دو بخش درب اتوماتیک و درب دستی تقسیم می ‏شود .

نمایش محصولات الوند کابین

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp