آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

نکاتی در مورد حمل و نقل اساس در ساختمان

شما باید به خوبی بدانید که حمل و نقل اساس در ساختمان دشواری ها و مشکلات زیادی به همراه دارد. برخی از وسایل هستند که وزن سنگینی دارند و شما به سختی می توانید آنها را جابجا سازید. البته که امروز وجود باربری هایی که در زمینه باربری وسیله های منزل فعالیت می کنند می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. برخی از کالاهایی که وزن زیادی دارند را شما می توانید درون آسانسورهای باربری قرار دهید تا به راحتی آنها را جابجا سازید. این مسئله بستگی به این دارد که ساختمان شما آسانسور باربری داشته باشد. برخی از ساختمان ها هستد که آسانسور باربری ندارند و به همین دلیل حمل و نقل وسیله های سنگین در آن ساختمان ها دشوار است.

برخی از ساختمان ها هستند که ارتفاع زیادی دارند و شما امکان دارد که دقیقا در بالاتری بخش آن واحد داشته باشید که وسیله های خود را هم باید به آن واحد ببرید. حمل و نقل اساس در ساختمان های بلند بسیار دشوار است و شما بدون شک به کمک افرادی که در این زمینه تخصص زیادی دارند نیاز پیدا می کنید. برخی از برج ها که واحد زیادی دارند دون شک دارای دو واحد آسانسور می باشند که یکی از آنها برای باربری وسیله ها می باشد. به طور کلی باید بدانید که برای حمل و نقل وسیله های خود باید بهترین اقدامات را انجام دهید تا هم  خودتان خسته نشوید و هم اینکه بار به سلامت به ساخمان برسد.

بخوانید : ‌آسانسور چیست ؟ویژگی های آسانسور هیدرولیکاطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد

حمل و نقل اساس در ساختمان

اقداماتی که نباید زمان حمل و نقل اساس در ساختمان انجام دهید :

نکات و اقدامات زیادی وجود دارد که شما زمان حمل و نقل اساس در ساختمان نباید آنها را انجام دهید برخی از آنها که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به آنها توجه داشته باشید عبارت است از :

  1. خودتان به صورت شخصی وسیله ها را جابجا نکنید :

بسیاری از افراد هستند که دشواری جابجایی وسیله های سنگین را از آنچه که هست کمتر تخمین می زنند. البته که شما باید بدانید موانع بسیار زیادی برای جابجایی بار و وسیله ها وجود دارد و شما بهتر است که به خوبی با این موانع آشنایی داشته باشید. در صورتی که شما خودتان به صورت شخصی بخواهید وسیله های با وزن زیاد را جابجا سازید باید بدانید که بدون شک امکان دارد هم به وسیله ها آسیب بزنید و هم اینکه به خودتان آسیب وارد سازید. بنابراین تنها باید از افرادی که توانایی انجام دادن و بلند کردن وسیله ها را دارند مشورت های لازم را دریافت کنید. استرسی که در اسباب کشی وجود دارد بیشتر از هر مسئله دیگری می باشد و شما باید به خوبی بدانید که در صورت حمل وسیله ها به صورت شخصی این استرس بسیار بیشتر می شود.

  1. از آسانسورهای نفربر استفاده نکنید :

برخی از ساختمان هایی که 4 الی 5 طبقه هستند آسانسور دارند، ولی باید بدانید که آنها برای بالا بردن افراد طراحی شده اند. بنابراین شما برای حمل و نقل اساس در ساختمان و آن دسته از وسیله هایی که وزن سنگینی دارند نمی توانید از این آسانسورها استفاده کنید. در واقع وسیله های بسیار سنگین مانند یخچال های ساید و یا ماشین لباسشویی و …. را شما نمی توانید درون آن قرار دهید. دقت داشته باشید که در صورت بالا بودن طبقات ساختمان بهتر است که ساختمان شما آسانسورهای باربری داشته باشد. در این صورت با خیال راحت وسیله های سنگین خود را درون آن جای می دهید و با سلامت به طبقه مورد  نظر می رسانید.

بخوانید : آشنایی با نحوه محاسبه تعداد و ظرفیت آسانسورمراحل و نکاتی در مورد طراحی داخل کابین

حمل و نقل اساس در ساختمان

  1. انتخاب شرکت و باربری غیر اصولی برای جابجایی وسایل :

شما بهتر است برای حمل و نقل اساس در ساختمان از شرکت هایی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید. آنها می توانند به شما مشورت های لازم را ارائه  دهند و یا اینکه خودشان مسئولیت باربری وسیله ها را بر عهده بگیرند. دقت داشته باشید که برخی از این شرکت ها بار را به سختی جابجا می سازند و بر همین اساس شما نمی توانید به آنها اعتماد داشته باشید. اینکه بار به سلامت به مقصد برسد اهمیت زیادی دارد و شما باید به خوبی آن را در نظر داشته باشید. توجه داشته باشید که زمان انتخاب شرکت های باربری باید به معتبر بودن آن شرکت توجه نمایید. در این صورت خیالتان راحت است که اگر هم ساختمان آسانسور نداشت بار شما با اطمینان و اعتماد بیشتری به مقصد می رسد.

  1. عدم پرداخت هزینه زیاد :

برخی از شرکت های باربری هستند که برای حمل و نقل اساس در ساختمان هزینه زیادی را از شما می گیرند. شما باید دقت داشته باشید که هزینه زیادی را به آنها پرداخت نکنید. اینکه بار شما چقدر است و تعداد وسیله های سنگین تان تا چه اندازه می باشد اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین شما باید زمان پرداخت هزینه به این موارد دقت داشته باشید تا بتوانید هزینه مشخص شده ای را به آنها ارائه دهید.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp