آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

هزینه خریداری کابین شیشه ای آسانسور چقدر است ؟

یکی از زیباترین بخش هایی که شما می توانید برای طراحی آسانسور خود انتخاب کنید کابین شیشه ای آسانسور می باشد. این کابین ها زیبایی بسیاری دارند و بر همین اساس آن دسته از افرادی که به زیبایی صنعت ساختمان سازی برایشان اهمیت بسیار زیادی دارند از این کابین استفاده می کنند. این نمونه از کابین های آسانسور را شما هم می توانید در ساختمان هایی که تعداد طبقات شان زیاد است نصب کنید و هم در آن دسته از ساختمان هایی که تعداد طبقات کمتری دارند نصب کنید. در این صورت بدون شک می توانید آن را در هر یک از ساختمان های مورد نظر خود سفارش دهید.

بسیاری از انواع مجتمع های تجاری برای زیبایی مجتمع و ساختمان سفارش کابین شیشه ای آسانسور را به شرکت ایمن فراز الوند می دهند. این شرکت هر یک از مواردی که مربوط به استانداردهای کابین می باشد را رعایت می کند. بر همین اساس شما از آن می توانید با خیالی آسوده در ساختمان خود استفاده کنید و امنیت زیادی را از آن دریافت نمایید.  این نمونه از کابین ها در دو مدل کششی و هیدرولیکی طراحی می شوند که هر یک از آنها در مکان خاصی کاربرد بسیار زیادی دارند. شما برای خرید هر یک از آنها باید به کاربری که دارند نهایت دقت و توجه را داشته باشید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، هزینه نصب درب آسانسور طلایی ، 7 ویژگی درب های شیشه لولایی

کابین شیشه ای آسانسور

قیمت کابین شیشه ای آسانسور :

بسیاری از افراد بر این باور هستند که به دلیل زیبایی بیش از اندازه کابین شیشه ای آسانسور احتمال دارد قیمت خریداری آن هم بالا باشد. شما باید بدانید که شرکت ایمن فراز الوند هزینه زیادی از شما دریافت نمی کند و همین مورد از جمله مزیت های مهم و اساسی این شرکت می باشد. در واقع شما باید بدانید عوامل بسیار زیادی روی قیمت این کابین شیشه ای تاثیر دارد و شما باید به خوبی با این موارد آشنایی داشته باشید. برخی از آنها که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید به آنها دقت داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. مدل آسانسور :

طرح های متنوعی کابین شیشه ای آسانسور دارد و شما می توانید در بین انواع این طرح ها یکی را که زیبایی بیشتری برای ساختمان مورد نظرتان دارد را انتخاب و خریداری کنید. مدل های دایره ای، نیم دایره ای و یا مکعبی از جمله مهمترین مدل هایی می باشد که شما می توانید از آن نهایت استفاده را ببرید. برای انتخاب هر یک از این مدل ها باید به ساختمان خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه آنها را خریداری کنید. شما باید بدانید که هر یک از آنها قیمت متنوعی دارند و باید به خوب یدر مودر قیمت آنها اطلاعات لازم و ضروری را داشته باشید.

  1. موتور آسانسور :

قدرت موتور که در آسانسورهای شیشه ای طراحی می کنند اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید زمان خریداری  پرداخت قیمت به خوبی قدرت آن را مورد بررسی قرار دهید. زمان خریداری هر یک از آنها باید به خوبی تعداد ظرفیت و طبقاتی که در دسترس دارید را مورد بررسی قرار دهید. در این صورت می توانید بهترین نمونه آنها را که با ساختمان شما مطابقت های لازم را دارد خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. شما زمان خریداری هر یک از آنها باید به خوبی بدانید که قیمت هر یک با دیگری تفاوت دارد و شما باید این مسئله مهم را در نظر داشته باشید.

بخوانید : 8 مورد از مزیت های درب شیشه ای لولایی ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

کابین شیشه ای

  1. ضخامت شیشه :

ضخامت شیشه و تعداد لمینت هایی که در کابین شیشه ای آسانسور به کار رفته شده است هم از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما باید به خوبی هر یک از از آنها را که با نوع کاربری ساختمان شما مطابقت دارد را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهید. شما زمان نصب و خریداری هر یک از آنها باید به خوبی در مورد قیمتی که دارند اطلاعات خود را افزایش دهید. در این صورت می توانید بهترین نمونه آنها را خریداری کرده و در ساختمان نصب نمایید. تعداد لایه هایی که این شیشه ها دارند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و شما باید به خوبی آنها را در نظر داشته باشید.

  1. یراق آلات مورد استفاده :

از دیگر مواردی که روی قیمت کابین شیشه ای آسانسور تاثیر زیادی دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید یراق آلاتی است که روی آسانسور به کار می رود. شما باید به خوبی این یراق آلات را از هر نظر مورد بررسی قرار دهید و در مورد کیفیتی که دارند اطلاعات خود را افزایش دهید. شما باید بهترین نمونه و کیفیت آن را برای آسانسور خود خریداری کنید تا بتوانید سال های سال از آن با خیال راحت استفاده نمایید. البته که باید بدانید شرکت ایمن فراز الوند بهترین و با کیفیت ترین نمونه شیشه ها را روی کابین نصب می کند. برای خریداری هر یک از آنها بهتر است به خوبی آنها را از هر نظر بررسی کرده تا بتوانید بهترین نمونه آنها را تهیه کنید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp