آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

هزینه نصب درب آسانسور طلایی

یکی از انواع درب های آسانسور که زیبایی و جذابیت بسیار زیادی در ساختمان ایجاد می کند و محبوبیت زیادی دارد درب آسانسور طلایی می باشد. در بسیاری از انواع آسانسورهایی که لوکس هستند از این نمونه درب ها استفاده بسیار زیادی می شود و افراد علاقه فراوانی به آنها دارند. آنها علاوه بر اینکه امنیت و ایمنی ساختمان و آسانسور را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهند دارای زیبایی بسیار زیادی هستند. همین مورد یک یاز مهمترین ویژگی های آنها به شمار می رود. یکی از مهمترین دغدغه هایی که مدیران ساختمان زمان نصب آسانسور دارند انتخاب درب مناسب برای آسانسور می باشد.

شما باید بین انواع رنگ های درب آسانسور یکی از آنها را که با نمای ساختمان شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب کنید. از آنجایی که امروزه بسیاری از افراد ساختمان های لوکس و زیبایی را طراحی می کنند، در بین انواع درب ها درب آسانسور طلایی را انتخاب می نمایند. شما می توانید این درب ها را در طرح های متنوع از این فراز الوند خریداری کنید و روی ساختمان خود نصب کنید. در آن دسته از ساختمان هایی که لاکچری هستند و لوکس می باشند این نمونه از درب ها را بسیار مشاهده می کنید.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، رفع مشکل درب های آسانسور ، ویژگی های آسانسور دو کابین

درب آسانسور طلایی

 مراحل روکش کردن درب آسانسور طلایی :

روکش کردن درب آسانسور طلایی به تخصص و مهارت بسیار زیادی نیاز دارند. در واقع شما باید بدانید از آنجایی که نوع درب های آسانسور با یکدیگر تا حد بسیار زیادی متفاوت می باشد، روکش کردن آنها هم با یکدیگر تا حد زیادی تفاوت دارد. شرکت ایمن فراز الوند از روش های به خصوص و ویژه ای برای روکش کردن این درب ها استفاده می کند. برخی از این روش ها که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید با مراحل آن آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. در ابتدا باید بدانید که ابعاد درب را به خوبی اندازه گیری می کنند. این مرحله اهمیت بسیار زیادی دارد و در صورتی که حتی یک سانت آن دچار ایراد باشد درب به خوبی ساخته نمی شود.
  2. هر یک از انواع درب آسانسور طلایی که شما می خواهید روی ساختمان تان نصب کنید دارای طرح های متنوعی می باشد. شما باید بین آنها یکی را که با ساختمان تان مطابقت بیشتری دارد را انتخاب کنید. طرح های زیادی وجود دارد که هر یک از آنها زیبایی خاصی دارند.
  3. در مرحله سوم باید بدانید اندازه درب ها را بر روی ورقه استیل پیاده سازی می نمایند. این مرحله هم تخصصی می باشد و تنها کارشناسانی که در این زمینه تخصص زیادی دارند می توانند این مرحله را به خوبی انجام دهند.
  4. در مرحله چهارم باید درب را از محلی که نصب شده است جدا سازند. این مرحله هم تخصصی تر می باشد و آن دسته از افرادی که تخصص دارند می توانند به خوب یانی مرحله را انجام دهند.
  5. باید ورقه استیل را که برش خورده است با استفاده از چسب روی درب کاور کنند. کاور کردن درب با استفاده از این ورقه اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به آن توجه شود.
  6. در مرحله نهایی باید چسب کاور که پرس شده است را تا 10 الی 12 ساعت زیر پرس نگه دارند.

بعد از انجام دادن این مراحل درب آسانسور طلایی آماده می شود و شما می توانید در ساختمان خود آن را نصب کنید. برای نصب کردن آن هم بهتر است تنها از متخصصانی که در این زمینه تخصص دارند مشورت های لازم را دریافت کنید. آنها به شما مشورت های لازم را ارائه می دهند تا به بهترین نحو ممکن درب را در مناسب ترین موقعیت نصب کنید.

بخوانید : 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

درب آسانسور طلایی

قیمت درب آسانسور طلایی :

شما باید بدانید که درب آسانسور طلایی قیمت بالاتری نسبت به درب های دیگر دارد، در واقع این مورد یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد. آن دسته از افرادی که می خواهند درب های لوکس و بی نظیری را در ساختما خود نصب کنند این نوع از درب ها بهترین انتخابی می باشد که می توانند داشته باشند.  کیفیت و جذابیت آسانسور شما با استفاده از این درب ها تا حد بسیار زیادی بالاتر می رود و همین مورد یکی از مهمترین ویژگی های آنها می باشد. دیگر درب ها در رده های پایین تر قیمت قرار می گیرند و این درب ها هزینه بیشتری دارند.

البته که شما باید بدانید نوع درب و طرحی که روی درب های طلایی به کار می رود هم روی قیمت آنها تاثیر زیادی دارد. نرخ ارز یکی از مهمترین عواملی است که قیمت درب ها را تا حد بسیار زیادی مشخص می کند. از آنجایی که نرخ ارز در حال تغییر می باشد بدون شک قیمت درب ها هم در حال تغییر است. به همین دلیل شما باید بسته به عواملی که روی قیمت آنها تاثیر می گذارد و با آگاهی آنها را خریداری کنید و در ساختمان خود نصب نمایید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp