آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

ویژگی های آسانسور دو کابین

یکی از انواع آسانسورهایی که شما می توانید در ساختمان خود نصب کنید و مزیت های بسیار زیادی دارد آسانسور دو کابین می باشد. البته که باید بدانید این آسانسورها در هر ساختمانی نصب نمی شوند و تنها در آن دسته از ساختمان هایی که تعداد طبقات بالا و جمعیت زیاد دارند می توانید آنها را نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید. زمان خریداری و نصب این نمونه از آسانسورها بهتر است به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات لازم را داشته باشید تا بتوانید از آن نهایت استفاده را ببرید.

شرکت ایمن فراز الوند بهترین و با کیفیت ترین انواع آسانسور دو کابین به شما ارائه می دهد تا روی ساختمان خود نصب کنید. پیش از نصب این آسانسورها کارشناسان شرکت با شما مشورت های لازم را می کنند تا بهترین نمونه را در ساختمان قرار دهید. البته که باید بدانید برخی از ساختمان ها به این نمونه از آسانسورها نیازی ندارند و این مورد را کارشناسان بهتر می توانند تشخیص دهند و به شما اعلام کنند. برای اینکه با این نمونه از آسانسورها آشنایی بیشتری داشته باشید در ادامه برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آنها را بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، ویژگی های آسانسور هیدرولیک ، آشنایی با انواع سیستم های کنترل آسانسور

آسانسور دو کابین

ویژگی های آسانسور دو کابین چیست ؟

شما باید بدانید سیستم آسانسور دو کابین به گونه ای می باشد که دو آسانسور به یکدیگر متصل هستند و به صورت عمودی هم در یک چاه نصب شده اند. آنها به صورت هم زمان عمل می کنند و بیشتر برای ساختمان هایی که تعداد جمعیت زیادی دارد از آن استفاده می کنند. وابسته به نوع عملکردی که این آسانسورها از خود نشان می دهند شما می توانید حالت استاندارد آن را به خوبی تغییر دهید و از آن عملکردی دیگری را دریافت کنی. در این مورد  باید با کارشناسانی که تخصص بیشتری دارند مشورت کنید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که این آسانسورها دارند عبارت می باشد از :

 1. عملکرد آسانسور :

سیستم عملکرد این نمونه از آسانسورها با موتور 9 فازه می باشد و همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آن به شمار می رود. این ویژگی شرایط امن تری را در آسانسور به وجود می آورد که ساکنین ساختمان بدون شک به این مورد اهمیت بسیار زیادی می دهند. در برخی از شرایطی که اضطراری است باید بدانید این سیستم یکی از بهترین سیستم هایی می باشد که شما می توانید برای آسانسور خود داشته باشید.

 1. موتور آسانسور :

برای نصب آسانسور دو کابین باید از موتور کششی استفاده نمود تا دو دستگاه را به خوبی راه اندازی کنید. این دو موتور باید ویژگی ها و استانداردهای لازم را داشته باشند تا به شما به خوبی از آن استفاده کنید. استفاده از این موتور یکی از مهمترین مزیت هایی که دارد این است که، وزن محصول را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

 1. دستگاه تنظیم کننده :

بهینه سازی طراحی آسانسور دو کابین بسیار عالی و بی نظیر است شما می توانید از آن نهایت استفاده را داشته باشید. شما می توانید با استفاده از آنها تا 7 طبقه را به خوبی پوشش دهید که این مورد نشان دهنده تعداد طبقات مجاز برای نصب این آسانسورها می باشد. در واقع شما باید بدانید این آسانسورها دستگاه تنظیم کننده دارند و همین مورد یکی از مهمترین مزیت های آن به شمار می رود. بسیاری از افرادی که ساختمان سازی دارند باید آسانسورهای متنوعی را برای ساختمان خود خریداری کنند. آنها می توانند بین مدل های متنوع این آسانسورها را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. اما باید بدانید این نمونه از آسانسورها تنها برای ساختمان هایی که  در طبقات بالا طراحی شده اند مناسب است.

 1. تعداد چاه های مورد نیاز :

اگر تعداد چاه های مورد نیاز برای نصب آسانسور کمتر باشد بدون شک به راحتی می توانید آسانسور را نصب کنید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که آسانسور دو کابین دارد این است که تعداد چاه های آن کم است و همین مورد از جمله مهمترین مزیت های آن می باشد. هزینه های ساخت و ساز با استفاده از این آسانسور تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند و شما می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، چگونگی نحوه محاسبه ظرفیت آسانسور

آسانسور دو کابین

 

نتیجه گیری :

شما برای نصب و استفاده از آسانسور دو کابین باید به بهترین شرکت تولید کننده آنها را سفارش دهید تا برای شما آسانسورها را تولید کنند. متریال هایی که شرکت برای تولید آسانسورهای شما به کار می گیرد اهمیت بسیار زیادی دارد و باید از بهترین جنس و کیفیت باشد. شرکت ایمن فراز الوند از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها برای تولید انواع آسانسورها استفاده می کند، بر همین اساس شما می توانید با خیالی آسوده از آنها تا سال های سال استفاده کنید. زمان خریداری این آسانسورها باید به خوبی به قیمت شان هم توجه داشته باشید.

Instagram

5 Comments


 1. Warning: printf(): Too few arguments in /home3/imenfara/public_html/wp-content/themes/loxicat/functions.php on line 255

  […] : ویژگی های آسانسور دو کابین ، 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی ، تعیین ابعاد کابین […]


 2. Warning: printf(): Too few arguments in /home3/imenfara/public_html/wp-content/themes/loxicat/functions.php on line 255

  […] بخوانید : توصیه های ایمنی آسانسور ، ویژگی های آسانسور دو کابین […]


 3. Warning: printf(): Too few arguments in /home3/imenfara/public_html/wp-content/themes/loxicat/functions.php on line 255

  […] : آسانسور چیست ؟ ، ویژگی های آسانسور دو کابین ، روش های حرکت آسانسور چگونه است […]


 4. Warning: printf(): Too few arguments in /home3/imenfara/public_html/wp-content/themes/loxicat/functions.php on line 255

  […] : ویژگی های آسانسور دو کابین ، ویژگی های آسانسور هیدرولیک ، اطلاعاتی در مورد انواع […]


 5. Warning: printf(): Too few arguments in /home3/imenfara/public_html/wp-content/themes/loxicat/functions.php on line 255

  […] : ویژگی های آسانسور دو کابین ، آشنایی با چگونگی کار […]

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp