آدرس

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-14-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

ویژگی های آسانسور هیدرولیک

ویژگی های آسانسور هیدرولیک

آسانسورها در انواع متفاوتی تولید و طراحی می شوند که هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارند. شما زمان خرید هر یک از آنها باید به خوبی با ویژگی های آنها آشنایی لازم را به دست آورید. آسانسور هیدرولیک یکی از مهمترین انواع آنها می باشد در بسیاری از مراکز از آن استفاده زیادی می کنند. آنها دارای یک سازه فلزی هستند که تنها برای این نوع از آسانسورها طراحی می شود. در این سازه فلزی ریل های متنوعی به کار رفته شده است که ویژگی های زیادی دارد و بر اساس همان ویژگی ها باید از آنها استفاده کنید.

شرکت ایمن فراز الوند بهترین و با کیفیت ترین نمونه های آسانسور هیدرولیک  را به شما ارائه می دهد تا شما رد هر ساختمانی که در نظر دارید آنها را نصب کنید. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع از آسانسورها دارد و بسیار مهم می باشد ایمنی بالای آنها است. نیروی محرکه ای که برای تولید و طراحی این آسانسورها به کار می رود هیدرولیکی می باشد که جک و سیستم آنها هم به صورت هیدرولیکی تنظیم شده است. کاربران خانگی از این نمونه آسانسور استفاده بیشتری دارند. موتورهای قوی روی آنها نصب می شود که همین امر کمک می کند مسافران به راحتی جابجا شوند. برخی از مهمترین ویژگی های این آسانسورها را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

 

آسانسور هیدرولیک

معرفی ویژگی های آسانسور هیدرولیک :

برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که آسانسور هیدرولیک دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. سامانه ایمنی ضد سرقت روی این آسانسورها تنظیم شده است. بر همین اساس باید بدانید آنها به هیچ سیستم دیگری نیاز ندارند.
 2. در بسیاری از مکان هایی که چاله کم ارتفاع دارد شما می توانید به راحتی از این آسانسورها استفاده کنید. قابلیت اجرا و نصب آسانسورها در این مکان به بهترین نحو ممکن انجام می شود.
 3. بسیاری از آسانسورها زمانی که می خواهند نصب شوند به موتورخانه در قسمت بالایی چاهک آسانسور نیاز دارند. اما باید بدانید این نوع از آسانسورها به این مورد نیازی ندارند. بر همین اساس نصب و استفاده از آنها بسیار آسان است.
 4. در برخی از مکان هایی که چاله و چاه های برابر آسانسور تعبیه و پیش بینی نشده است، می توانید این نمونه از آسانسورها را مورد استفاده قرار دهید. در واقع شما باید به خوبی بدانید که این ویژگی به شما کمک می کند در بسیاری از ساختمان های قدیمی ساز این آسانسورها را به کار بگیرید. همین مورد محبوبیت آسانسورها را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است.
 5. برای نصب آسانسور هیدرولیک می توانید از پمپ های روغن دنده ای استفاده کنید. این پمپ ها شرایط کار کردن آسانسور را به بسیار آسان تر می سازد و به همنی دلیل تا حد زیادی مورد استقبال افراد قرار رفته است و از آن استفاده زیادی می کنند.
 6. صرفه جویی در انرژی یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این آسانسورها می باشد. شما تنها زمانی از برق این آسانسورها استفاده خواهید کرد که می خواهید بالا بروید. مصرف برق این آسانسور زیاد بالا نمی باشد و همین مورد از جمله مهمترین مزیت ها و ویژگی های استفاده از آن به شمار می رود.
 7. حرکت کردن آسانسور بسیار سریع است و شما در کمترین زمان می توانید به تعداد طبقات مورد نظر خود برسید. همچنین باید بدانید این آسانسور به خوبی و بسیار نرم حرکت می کند. همین ویژگی آسانسور موجب می شود مسافرین با خیالی آسوده به طبقه مورد نظر خود برسند.

 

آسانسور هیدرولیک

 1. آسانسور هیدرولیک به کاراسلینگ مجهز می باشد، شما باید بدانید که این قطعه کابنین را به بهترین نحو ممکن می تواند حمل کند. کاراسلینگ یکی از شیوه های ایمن برای حمل کابین می باشد.
 2. اجزای سازه که مربوط به چاه آسانسور می باشد را شرکت به صورت پیش ساخته آماده می سازد. شما زمانی که سفارش خود را ثبت کنید شرکت آنها را آماده می نماید و زمان نصب با استفاده از پیچ و مهره در کمترین زمان آنها را روی هم سوار می کند. همین مورد یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد که رضایت مشتریان را به همراه خواهید داشت. در واقع باید بدانید که آنها در کمترین زمان می توانند با استفاده از ویژگی آسانسور هود را تحویل بگیرند.
 3. آسانسور هیدرولیک به برق تک فاز و یا سه فاز نیاز دارد. هر یک از آنها بر اساس نوع آسانسور و تعداد طبقات روی آسانسور نصب می شود. در این زمینه کارشناسان به خوبی می دانند که باید کدام یک را انتخاب کنند.
 4. بالا بودن کیفیت محصول از دیگر ویژگی های بسیار مهم آن می باشد که همین مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما بر همین اساس می توانید تا سال های سال از آنها استفاده کنید. هر یک از قطعات به کار رفته شده روی آسانسور هیدرولیک کیفیت بسیار بالایی دارد.

Instagram

پیام بگذارید

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp