آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

ویژگی های انواع کابین آسانسور مرغوب

یکی از مهمترین و اصلی ترین بخش هایی که برای طراحی آسانسور باید به آن دقت داشته باشید کابین می باشد. شما باید کابین آسانسور مرغوب و با کیفیتی را خریداری کنید تا بتوانید سال های سال از آن با بهترین کارایی استفاده کنید. کابین آسانسور انواع مختلفی دارد و هر یک از آنها ویژگی های مختلفی دارند. شما باید به خوبی هر بخش آن را از نظر کیفیت مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بهترین نمونه آن را خریداری نمایید. در واقع بهتر است بدانید کابین ها در طرح ها و مدل های متنوع می باشند و شما باید یکی از آنها را که با سبک آسانسور شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب و خریداری کنید.

اینکه شما کدام یک از انواع کابین آسانسور را انتخاب کنید تفاوت زیادی ندارد، بلکه زمان انتخاب باید به خوبی مرغوب بودن آن را مورد بررسی قرار دهید. در صورتی که شما کابین آسانسور مرغوب و با کیفیتی را خریداری کنید از آن کارایی بالایی را دریافت خواهید کرد و زیبایی آن هم بیشتر از نمونه های دیگر است. بنابراین باید به خوبی این مورد را زمان خرید در نظر داشته باشید تا بهترین نمونه را خریداری نمایید. برخی از انواع کابین آسانسور که کیفیت مناسبی دارند را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات شما در این زمینه افزایش پیدا کند.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، 4 ویژگی مهم کابین در آسانسور ، خرید بهترین درب کابین آسانسور

کابین آسانسور مرغوب

معرفی کابین آسانسور مرغوب :

شما باید بدانید که کابین آسانسور انواع مختلفی دارد و هر یک از انواع آن هم دارای ویژگی های متنوعی است. نمونه کابین ها بسته به ابعاد، ظرفیت، نوع کاربری، سلیقه و ماهیت با یکدیگر تا حد بسیار زیادی متفاوت می باشند. یکی از مهمترین نشانه های کابین آسانسور مرغوب این است که ورقه های فولادی برای تولید آن به کار رفته شده باشد. در این صورت دوام و طول عمر آن تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند. برخی از انواع کابین آسانسورهای مرغوب عبارت می باشد از :

  1. تمام استیل :

بدنه یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش های هر یک از انواع کابین ها می باشد. شما باید بدانید که در بین انواع کابین آسانسور مرغوب این کابین بسیار محبوب است و بیشتر ایرانی ها از آن استفاده می کنند. جنس استیل یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده این کابین به شمار می رود که سقف و زوارها را هم با استفاده از این متریال طراحی کرده اند. کفپوش های این نمونه از کابین ها سنگی می باشد. این نمونه از کابین های آسانسور انواع مختلفی دارد و هر یک از آنها بر اساس سلیقه مشتری تولید و طراحی می شود.

  1. نیمه استیل :

مهمترین متریال به کار رفته شده در این نوع از کابین ها اسیل و ام دی اف می باشد. هزینه ساخت این نمونه از کابین ها نسبت به دیگر نمونه ها پایین تر است و همین مورد یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد. در واقع شما باید بدانید که تلفیق ام دی اف و استیل روی این کابین زیبایی آن را تا حد بسیار زیادی افزایش داده است. ترکیب استیل طلایی آن طرفداران زیادی دارد و به همین دلیل در بیشتر ساختمان ها از آن استفاده می کنند. شما باید بدانید که به دلیل قیمت مناسب کابین از آن در پروژه های انبوه سازی استفاده زیادی می کنند.

  1. ام دی اف :

از دیگر نمونه های کابین آسانسور مرغوب نمونه ام دی اف می باشد که آن را به عنوان ساده ترین کابین شناسایی می کنند. طرح ام دی اف یکی از مهمترین طرح هایی می باشد که برای پوشش دیواره های این آسانسور از آن استفاده بسیار زیادی می کنند. این مدل هم قیمت بسیار مناسبی دارد و هم اینکه زیبایی آن بسیار زیاد می باشد. به همین دلیل شما می توانید در ساخت ساختمان های خود از آن استفاده کنید. طرح های این آسانسور متنوع می باشد که شما بسته به سلیقه شخصی خود می توانید یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید.

بخوانید : 9 ویژگی مهم کابین آسانسور ام دی اف ، هزینه خریداری کابین شیشه ای آسانسور چقدر است ؟

کابین آسانسور مرغوب

  1. فرمیکا :

یکی از ارزان ترین و ساده ترین نمونه کابین ها که بسیاری از آسانسورها با استفاده از آن تجهیز می شوند نمونه فرمیکا می باشد. شما باید بدانید که از نظر ظاهری این مدل شباهت های زیادی به نمونه مدل ام دی اف دارد. البته که باید بدانید این نمونه از کابین های آسانسور در این چند سال زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد. در واقع باید بدانید با اینکه این کابین کیفیت بالایی دارد از زیبایی زیادی برخوردار نمی باشد و به همین دلیل مشتریان زیاد آن را سفارش نمی دهند.

  1. پاناروما :

یکی از دیگر انواع کابین آسانسور مرغوب نمونه های شیشه ای می باشد. لمینت یکی از مهمترین ابزارهایی می باشد که برای تولید این کابین ها به کار می رود. قدرت و مقاومت آن بسیار بالا می باشد، مهمتر از هر چیزی باید بدانید که زیبایی این کابین نسبت به کابین های دیگر بیشتر است.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp