آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

ویژگی های نصب درب کابین از نوع اتوماتیک چیست ؟

یکی از انواع درب هایی که بیشترین استفاده را در تولید آسانسورسازی دارد درب کابین از نوع اتوماتیک می باشد. این نمونه از درب ها مزیت ها و ویژگی های بسیار زیادی دارند، به همین دلیل مورد استقبال افراد قرار گرفته اند. آن دسته از آسانسورهایی که رفت و آمد زیادی دارند باید از بهترین نمونه درب ها استفاده کنند. انتخاب درب های اتوماتیک برای آنها بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. درب های اتوماتیک امنیت بسیار زیادی دارند و به همین دلیل مسافرین با خیال راحت سوار آسانسور می شوند و از آن استفاده می کنند.

شما باید بدانید که درب کابین از نوع اتوماتیک روی کابین آسانسور نصب می گردد و شیوه نصب آن هم بر اساس اصول مشخص شده ای می باشد. شرکت ایمن فراز الوند بهترین درب های اتوماتیک کابین آسانسور را تولید و طراحی می کند و روی آسانسور شما نصب می نماید. شما می توانید از آنها تا سال های سال بدون اینکه دچار ایراد و ضرب ای شوند استفاده کنید. دقت زیادی زمان نصب آنها باید صورت بگیرد که در غیر این صورت زیان های فراوانی به ساختمان شما وارد می شود. برای نصب این نمونه از درب ها باید بهترین نصابان را انتخاب کنید.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، آسانسور چیست ؟ ، ویژگی های آسانسور دو کابین

درب کابین از نوع اتوماتیک

ویژگی ها و مزیت های درب کابین از نوع اتوماتیک :

شما برای نصب درب کابین از نوع اتوماتیک باید به خوبی با ویژگی ها و مزیت های آنها آشنایی داشته باشید تا با خیال آسوده آنها را نصب کرده و مورد استفاده قرار دهید. این نمونه از درب ها را روی کابین آسانسور نصب می کنند و نوع تلسکوپی آن بین مدل های دیگر محبوبیت بسیار زیادی دارد. طراحی این نمونه از درب ها به صورت دو و یا سه لته می باشد که این مورد هم بستگی زیادی به سلیقه کاربران و نوع آسانسور دارد که شما انتخاب نموده اید. برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی هایی که این نمونه از درب ها دارند و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

  1. راحتی، ایمنی و زیبایی :

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که درب کابین از نوع اتوماتیک دارد این است که بسیار زیبا و ایمن می باشد. شما با خیال راحت می توانید از آن در ساختمان های خود استفاده کنید. زیبایی ساختمان شما با استفاده از این نمونه درب ها تا حد بسیار زیادی افزایش پیدا می کند و همین مورد از آن دسته مزیت ها و ویژگی های مهمی است که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید. در واقع شما می توانید با نصب آنها هم فضای زیبایی داشته باشید و هم اینکه ایمنی فضای خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

  1. نصب و نگهداری آسان :

نصب کردن درب کابین از نوع اتوماتیک بسیار آسان می باشد و شما به راحتی می توانید با نگهداری از آن طول عمر بیشتری را به آن ببخشید. یکی از مهمترین نکاتی که در مورد این نمونه از درب ها وجود دارد و شما باید به آن دقت داشته باشید این است که، شما خودتان نمی توانید آن را نصب کنید. در واقع باید بدانید نصب این آسانسورها را تنها باید به آن دسته از  نصابانی که در زمینه کاری خود فعال هستند و تخصص بیشتری دارند ارائه دهید. هر یک از انواع این نمونه از درب ها را شما می توانید با بهترین کیفیت و کارایی مورد استفاده قرار دهید، تنها باید به خوبی هر بخش آن را مورد بررسی قرار دهید.

بخوانید : دو نمونه از سیستم های ایمنی آسانسورها ، 8 مورد از مزیت های درب شیشه ای لولایی

درب های اتوماتیک

  1. کارایی بالا :

کارایی و عملکرد این نمونه از درب ها بسیار بالا می باشد و شما می توانید از آنها تا سال های سال بدون اینکه دچار ایراد شوند استفاده کنید. دقت داشته باشید که برای دریافت کارایی آنها بهتر است به خوبی از آنها مراقبت نمایید تا سال های سال بدون هیچ ایرادی کار کنند.

  1. عملکرد هماهنگ :

از دیگر ویژگی ها و مزیت های درب کابین از نوع اتوماتیک این است که با دیگر بخش های آسانسور هماهنگی زیادی دارد و همین مورد از آن دسته مزیت هایی می باشد که شما می توانید از آن بهره مند شوید. این نمونه از درب ها نسبت به دیگر درب های آسانسور به خوبی باز و بسته می شوند و همین مورد از آن دسته مزیت ها و ویژگی های بی نظیر آنها می باشد که شما می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید.

  1. استفاده از فضای محدود :

این نمونه از درب ها را شما می توانید برای آن دسته از فضاهایی که محدودیت زیادی دارند مورد استفاده قرار دهید. دقت داشته باشید که زمان انتخاب این درب ها شما باید اندازه فضایی که در اختیار دارید را به خوبی مورد بررسی قرار دهید. شما به راحتی می توانید آنها را در هر یک از فضاهایی که در نظر دارید نصب کنید و از آنها نهایت استفاده و بهره برداری را داشته باشید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp