آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

ویژگی ها و انواع آسانسور خودروبر

یکی از انواع آسانسورهایی که بسیاری از افراد در ساختمان خود نصب می کنند آسانسور خودروبر می باشد. امروزه از آنجایی که رشد جمعیت روز به روز افزایش پیدا می کند و تراکم ساختمان ها هم به دنبال آن بیشتر می شود باید جایی مناسب برای پارک کردن ماشین ها داشته باشیم. یکی از بهترین مکان ها که برای پارک کردن می توانید انتخاب کنید آسانسورهایی می باشد که خودروبر هستند. این آسانسورها برای حمل کردن ماشین ها مورد استفاده قرار می گیرند و مزیت های بسیار زیادی دارند. هر یک از آنها در مدل های متنوعی تولید می شوند که  هر یک از آنها دارای ویژگی های متنوعی هستند.

شرکت ایمن فراز الوند انواع آسانسور خودروبر را برای شما بر اساس نوع ساختمانی که دارید تولید و طراحی می کند. در واقع شما باید بدانید که این نمونه از آسانسورها برای حمل کردن خودرو مورد استفاده قرار می گیرد و از جمله بزرگ ترین آسانسورها آن را به شمار می آورند. از نظر ارتفاع این نمونه از آسانسورها هیچ محدودیتی ندارند و به بهترین نحو ممکن کار می کنند. استانداردهای اندازه این آسانسورها باید به درستی باشد که کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند در این مورد تخصص دارند. این آسانسورها مزیت های بسیار زیادی دارد و شما باید به خوبی با مزیت های آنها آشنایی داشته باشید.

بخوانید : توصیه های ایمنی آسانسور ، ویژگی های آسانسور دو کابین ، هزینه نصب درب طلایی آسانسور

آسانسور خودروبر

مزیت های آسانسور خودروبر :

اگر شما قصد نصب کردن آسانسور خودروبر دارید به خوبی با مزیت های آن آشنایی داشته باشید. برخی از مهمترین مزیت هایی که این آسانسورها دارند و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. سرو صدای آن بسیار کم است، در واقع بسیاری از افراد بر این باور هستند که این آسانسورها صدای زیادی دارند. ولی باید بدانید که این آسانسورها صدای زیادی ندارند و همین مورد از جمله مهمترین ویژگی های آنها می باشد.
 2. ضریب ایمنی آنها بسیار بالا می باشد و همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آنها به شمار می رود.
 3. حرکت نرم و روان آنها از دیگر مزیت های آسانسور خودروبر می باشد که همین امر برای شما امر بسیار مهمی به شمار می رود.
 4. صرفه جویی کردن در مصرف انرژی از دیگر مزیت های آن به شمار می رود. شما می توانید با نصب آنها در مصرف انرژی ساختمان خود تا حد زیادی جلوگیری کنید.
 5. برای نصب این آسانسورها شما به موتورخانه در قسمت بالا نیاز پیدا نمی کنید. هیمن مورد نشان دهنده نصب آسان آنها می باشد.
 6. در فضای ساختمان شما با نصب این آسانسورها می توانید تا حد بسیار زیادی صرفه جویی کنید. در واقع باید بدانید که این مورد از جمله مهمترین مزیت های این آسانسورها می باشد که بسیاری از افراد را تشویق می کند از این آسانسورها استفاده کند.
 7. تجهیزات درونی این آسانسورها، ایمنی بسیار بالایی دارد و استانداردهای لازم را در آن می توانید پیدا کنید. شما باید بدانید که ایمنی در آسانسورها تا حد بسیار زیادی بالا است و با خیالی راحت می توانید از آن استفاده کنید.
 8. برای جلوگیری کردن از سقوط ترمز ایمنی خودکاری را روی آن نصب کرده اند، این سیستم کمک می کند ایمنی و امنیت در آسانسورها بالاتر برود.

بخوانید : دو نمونه از سیستم های ایمنی آسانسورها ، چه عواملی روی ترافیک آسانسور تاثیر دارد ؟

آسانسور خودروبر

انواع آسانسور خودروبر :

آسانسور خودروبر هم مانند بسیاری از آسانسورهای دیگر دارای مدل های متنوعی می باشد. شما باید به خوبی با انواع آنها آشنایی داشته باشید تا یکی از آنها را که برای ساختمان شما مناسب است را انتخاب کنید. برخی از انواع آنها عبارت می باشد از :

 1. مدل قیچی یکی از مدل هایی می باشد که بسیاری از ساختمان ها آنها را نصب می کنند.
 2. لیفتراکی یکی از دیگر مدل های آسانسورها می باشد.
 3. دوبل بغل که نحوه پارک کردن ماشین در این پارکینگ ها خاص تر است.
 4. یکی از دیگر نمونه های آنها که کاربرد بسیار زیادی دارد مستقیم مرکزی می باشد. شما می توانید در هر ساختمانی آنها را نصب کنید.

روش های نصب هر یک از آنها با دیگری متفاوت می باشد که شما در این مورد بدون شک تخصص ندارید. در واقع آن دسته از نصابانی که اقدام به نصب آسانسور خودروبر می نمایند به خوبی با روش های نصب هر یک از این مدل ها هم آشنایی دارند. برخی از روش های نصب این آسانسورها که باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. نصب مستقیم از زیر یکی از روش های نصب می باشد که کاربرد بسیار زیادی دارد.
 2. نصب مستقیم از زیربغل یکی از دیگر نمونه ها و روش های نصب می باشد که باید در این مورد هم اطلاعات لازم را داشته باشید.
 3. نصب غیر مستقیم از دیگر روش های نصب می باشد که در این روش باید به ویژگی ها و نکات زیادی که دارد دقت شود. در واقع باید بدانید که عرض چاه در این مورد بسیار باید بیشتر از نمونه های دیگر باشد.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp