آدرس

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-14-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

ویژگی ها و کیفیت کابین آسانسور تمام استیل جدید

هر یک از انواع کابین آسانسور تمام استیل جدید را شرکت ایمن فراز الوند روی آسانسورهای شما نصب می کند تا آسانسور زیبایی و جذابیت لازم را داشته باشد. متریال هایی که برای ساخت این کابین مورد استفاده قرار می گیرد بسیار کیفیت بالایی دارند و شما بر همین اساس می توانید از آنها تا سال های سال استفاده کنید. تنها دقت داشته باشید که بهتر است بازدید دوره ای آن را دقیقا در زمان مشخص شده ای انجام دهید تا هر ایرادی که روی آن به وجود می آید در کمترین زمان رفع شود. برای پوشش داخلی این نمونه از کابین ها بهترین متریال ها و موادها را به کار می گیرند که آنها کیفیت و بافت مناسبی دارند.

تزئینات و دیزاین کابین آسانسور تمام استیل جدید بسیار مهم است و باید به آن توجه زیادی داشته باشید. اینکه کابین زیبایی لازم را داشته باشد و ایمن بودن آن با استفاده از آن تزئینات به خوبی مشاهده شود اهمیت بسیار زیادی دارد. شیشه ها و آینه هایی که برای تزئینات این کابین ها به کار می روند باید اندازه و ابعاد مشخص شده ای داشته باشند. هر یک از متریال ها و تزئینات به کار رفته شده درون کابین مهم است که مقاومت زیادی داشته باشند.

بخوانید : 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی ، مزیت های استفاده از تزئینات آسانسور ، انواع درب های اتوماتیک آسانسور و ویژگی های آن

کابین آسانسور تمام استیل جدید

کیفیت و قیمت کابین آسانسور تمام استیل جدید :

کیفیت کابین آسانسور تمام استیل جدید به دلیل استفاده از استیل مرغوب بسیار بالا می باشد و آنها در برابر فشار و ضربه مقاومت زیادی از خود نشان می دهند. طول عمر بالای آنها موجب شده است که افراد برای آسانسورهای خود این نمونه از کابین ها را سفارش دهند. در واقع شما باید بدانید که مدل جدید این نوع از کابین ها از تزئینات بیشتری تشکیل شده اند و زیبایی و جذابیت شان بیشتر از نمونه های دیگر می باشد. همچنین تمامی مواد اولیه ای که برای ساخت و تولید آن به کار رفته شده است کیفیت بسیار بالایی دارد و شما می توانید از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید. آن دسته از ساختمان هایی که جمعیت زیادی دارند و افراد بیشتر از آسانسور استفاده می کنند، این کابین برایشان بهترین انتخاب می باشد.

شما باید به خوبی بدانید که به دلیل بافت و کیفیت خاصی که کابین آسانسور استیل دارد قیمت آن هم تا حدودی بالا می باشد. البته که شرکت ایمن فراز الوند نسبت به بسیاری از شرکت های تولیدی دیگر هزینه به صرفه تری را از شما دریافت می کند. ولی به طور کلی به دلیل کارایی بسیار عالی و بالای آنها شما باید بدانید که هزینه تولید کابین ها تا حدودی بالاتر از نمونه های دیگر می باشد. تمامی تجهیزات و متریال هایی که برای ساخت و طراحی این کابین به کار رفته است کیفیت بسیار بالایی دارند و از بهترین مواد تولید شده اند. اینکه شما یک بار هزینه بیشتری را برای نصب آنها ارائه دهید ارزش دارد، چرا که در این صورت می توانید سال های سال از آن استفاده بهینه ای داشته باشید اجزایی که در این نوع از کابین ها به کار رفته است را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در مورد آنها داشته باشید.

بخوانید : مراحل و نکاتی در مورد طراحی داخل کابین ، ویژگی های کابین آسانسور لوکس

کابین آسانسور تمام استیل جدید

اجزای اصلی کابین آسانسور تمام استیل جدید :

برخی از مهمترین اجزایی که در کابین آسانسور تمام استیل جدید به کار می رود و شما باید باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت است از :

  1. یوک :

یوک در واقع همان چارچوبی است که برای کابین آسانسور طراحی می شود. جنس آن به طور معمول از آهن است و تیرهای افقی و عمودی دارد که روی کابین نصب می شود. آن را به وسیله چندین پیچ و مهره تکمیل می کنند  کابین را مقاوم می سازند. بر همین اساس این بخش که نقش مهمی برای طراحی کابین دارد بهتر است که مقاومتش بالا باشد.

  1. سقف و درب :

سقف و درب یکی از دیگر اجزای کابین آسانسور می باشد که جنس آن از فولاد است و ضخامت آن هم به دو میلیمتر می رسد سسقف کابین باید بتواند فشار و وزن دو نفر را به خوبی تحمل کند. البته که باید بدانید برای تعویض و نوسازی کابین از سقف کاذب استفاده می شود. یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده آسانسور درب آن می باشد که برای جلوگیری از سقوط افراد طراحی می شود و کیفیت بسیار عالی دارد. مقاومت درب یکی از مهمترین مواردی است که طراحان به آن توجه زیادی نشان می دهند.

  1. بدنه :

بدنه از دیگر بخش های مهم آسانسور می باشد که باید بهترین متریال را برای تولید آن به کار ببرند. در واقع شما باید بدانید که بدنه کابین های تمام استیل از استیل می باشد و کیفیت بسیار بالایی دارد. آنها در برابر فشار و ضربه ای که وارد می شود مقاومت بسیار زیادی دارند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به تازگی بدنه استیل را برای آسانسورهای خود سفارش می دهند تا برایشان طراحی شود.

Instagram

پیام بگذارید

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp