آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

چه عواملی روی ترافیک آسانسور تاثیر دارد ؟

یکی از مهمترین مواردی که در آسانسورهای ساختمان ها وجود دارد و باید به آن دقت داشته باشید ترافیک آسانسور می باشد. هر یک از انواع آسانسورهایی که شما در ساختمان خود نصب می کنید باید قابلیت جابجایی آن افرادی که در ساختمان حضور دارند را داشته باشد. در واقع شما باید بر اساس نوع ساختمان و تعداد افراد یکه رد آن ساختمان حضور دارند یکی از انواع آسانسورها را سفارش دهید تا برای شما آماده سازند. کارشناسان شرکت ایمن در به خوبی با انواع ساختمان ها و آسانسورهای مناسب برای آن ساختمان ها آشنایی دارند و به همین دلیل بهترین نمونه را برای خرید به شما پیشنهاد می دهند.

اطلاعاتی در مورد اوج ترافیک آسانسور :

در آن دسته از ساختمان هایی که شرکتی و یا سازمانی هستند شما باید بدانید که اوج ترافیک آسانسور بیشتر در ساعات ظهر، صبح و یا زمانی که کارمندان تعطیل می باشد است. ترافیکی که در آسانسورها وجود دارد بر اساس نوع ساختمان در تمام طول روش مشخص شده می باشد. بنابراین شما باید بر اساس نوع کاربری آسانسور به خوبی در مورد ساعات اوج ترافیک آن اطلاعات لازم را داشته باشید. اگر انعطاف پذیری زیادی رد خاتمه کار و شروع کار وجود داشته باشد از ترافیکی که در آسانسورها وجود دارد می کاهد. بنابراین آن دسته از ساختمان هایی که اداری هستند باید به این مورد نهایت دقت و توجه را داشته باشند تا از ترافیک بین آسانسورهای خود بکاهند.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، ویژگی های آسانسور هیدرولیک

یکی از نکاتی که در مورد ترافیک آسانسور وجود دارد این است که آن دسته از ساختمان هایی که چندین شرکت دارند، با این مسئله بیشتر از ساختمان های دیگر مواجه می شوند. طولانی تر بودن ساعات و زمان انتظار برای آمدن آسانسور در این ساختمان ها بیشتر است. بدون شک بهترین راهکاری که می توانیم برای از بین بردن ترافیک های آسانسور داشته باشیم این است که تعداد بیشتری آسانسور را در این ساختمان ها نصب کنیم. البته که زمان نصب آسانسور بر اساس نوع ساختمانی که دارید کارشناسان به شما مشورت های لازم را ارائه می دهند. وجود آسانسورهای متنوع یکی از بهترین راهکارهایی می باشد که برای این مشکل اندیشیده اند. بسیاری از افراد از این راهکار و شیوه استفاده می کنند تا ترافیک را بین آسانسورها و زمان آمدن آنها کاهش دهند.

عوامل تاثیرگذار روی ترافیک آسانسور :

شما باید بدانید عوامل بسیار زیادی روی ترافیک آسانسور تاثیر دارد و بهتر است به خوبی با این عوامل آشنایی داشته باشید. برخی از این عوامل که اهمیت بسیار زیادی دارد عبارت می باشد از :

  1. زمان طول کشیدن سوار شدن مسافران در ایستگاه اصلی، برخی از مسافران زمان زیادی را به سوار شدن خود اختصاص می دهند. اما برخی از مسافران دیگر هستند که در کمترین زمان سوار آسانسور می شوند تا مدت انتظار آسانسور را برای افراد دیگر کاهش دهند.
  2. بسته شدن درب و مدت زمانی که طول می کشد به اولین توقف برسد. آن دسته از ساختمان هایی که طبقات زیادی دارند بدون شک باید از آسانسورهای پرسرعت استفاده کنند تا مدت زمان زیادی مدت رسیدن آنها به مقصد طول نکشد. برخی از ساختمان هایی که تعداد طبقات شان کم است هم می توانند سرعت آسانسور را روی میانه بگذارند.
  3. سرعت باز شدن درب ورود و خروج آسانسور برای مسافرین از دیگر عواملی است که روی ترافیک آسانسور نقش مهمی را بر عهده دارد. برخی از آسانسورها زمان زیادی می برد که درب توقف شان بایستد، ولی باید بدانید که بهتر است این نمونه را هم با کارشناسان صحبت کنید تا تنظیم کنند.
  4. بسته شدن درب برای حرکت کردن به پایین یکی از دیگر عواملی است که شما باید با آن آشنایی داشته باشید. برخی از آسانسورها سریعا بسته می شوند و به پایین می رسند. اما برخی از آسانسورهای دیگر زمان زیادی طول می کشد که به مقصد برسند.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، چگونگی نحوه محاسبه ظرفیت آسانسور ، اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد

  1. ارتفاع طبقات یکی از مهمترین عواملی است که روی ترافیک آسانسور نقش دارد. در واقع شما باید بدانید هرچ که ارتفاع طبقات بیشتر باشد بدون شک زمان رسیدن آسانسور هم طول می کشد.بنابراین شما باید به خوبی در این مورد با کارشناسان مشورت کنید تا شما را راهنمایی کنند.
  2. نوع کاربری ساختمان هم روی سرعت آسانسور نقش زیادی دارد. برخی از ساختمان هایی که اداری هستند و یا افراد زیادی در آنها حضور دارند زمان زیادی طول می کشد که به مقصد برسند و به همین دلیل افراد از سوار شدن به این آسانسورها کلافه می شوند.
  3. تعداد نفراتی که از هر آسانسور در هر طبقه استفاده می کنند یکی از دیگر عوامل مهمی می باشد که روی ترافیک آسانسور م نقش مهمی را بر عهده دارد. شما می توانید به خوبی این مورد را در نظر داشته باشید و به همین دلیل از دو آسانسور در ساختمان خود استفاده کنید.
  4. تعداد طبقاتی که آسانسور در آن طبقه ها سرویس دهی دارد هم دارای اهمیت بسیار زیادی می باشد و سرعت را تعیین می کند.

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp