آدرس

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-14-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

چگونگی طراحی کابین آسانسور

یکی از اقدامات مهم برای نصب آسانسور این است که برای طراحی کابین آسانسور اقدام نمایید. بدون شک شما به عنوان فردی که سفارش نصب آسانسور را داده اید در این زمینه تخصص ندارید و تنها آن دسته از افرادی که آموزش های لازم در این زمینه را دریافت کرده اند می توانند برای طراحی این بخش در آسانسورها اقدام کنند. بدون شک همه ما به خوبی می دانیم که هرچه درون کابین آسانسور زیباتر و شیک تر باشد احساس امنیت مسافرین از سوار شدن به آسانسور افزایش پیدا می کند. بنابراین طراحان به خوبی دقت می کنند که درون آسانسور را زیبا و شکیل سازند.

در صورتی که شما می خواهید آسانسورها را برای مجتمع های اداری، مسکونی، تجاری و …. نصب کنید باید به طراحی کابین آسانسور اهمیت بیشتری دهید. در واقع اگر زیبایی این بخش از آسانسور بیشتر باشد مسافرین با اطمینان بیشتری سوار آسانسور می شوند. امروزه طراحی این بخش از آسانسور در انواع متفاوتی انجام می شود که شما بر اساس سلیقه خود می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید تا زیبایی فضا را افزایش دهید. برخی از اصلی ترین و مهمترین طراحی هایی که شما می توانید برای این بخش از آسانسور انتخاب کنید را در ادامه معرفی می کنیم تا اطلاعات تان در این زمینه افزایش پیدا کند.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین4 ویژگی مهم کابین در آسانسورآشنایی با چگونگی کار آسانسورها

طراحی کابین آسانسور

انواع طراحی کابین آسانسور :

شما باید بدانید که برای طراحی هر یک از بخش های آسانسور طرح های متنوعی وجود دارد و هر یک از این طرح ها هم زیبایی خاصی دارند. بنابراین باید بدانید برای طراحی کابین آسانسور هم طرح ها و مدل های متنوعی وجود دارد. برخی از این طرح ها که طرفداران زیادی دارد و شما هم می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید عبارت می باشد از :

  1. یکی از آنها ام دی اف استیل می باشد که طرفداران این طرح نسبت به طرح های دیگر بیشتر است. در واقع شما باید بدانید که هزینه طراحی این نمونه زیاد بالا نیست و به همین دلیل بیشتر افراد برای آسانسورهای خود این طراحی کابین را سفارش می دهند.
  2. تزئینات فرمیکا استیل یکی دیگر از انواع طراحی ها می باشد که این طرح هم باید بدانید زیبایی خاص خودش را دارد و برای هر یک از بخش های آن باید تزئینات خاصی مورد استفاده قرار بگیرد. شما برای اینکه این طرح را به کار بگیرید باید به خوبی هر بخش آن را مورد بررسی قرار دهید تا از آن اطمینان خاطر داشته باشید.
  3. طراحی و تزئینات تمام لوکس برای آن دسته از کابین هایی انتخاب می شود که طراحی ویژه ای دارند و برای ساختمان های بزرگ و لوکس نصب می شوند. شما می توانید هر یک از بخش های طراحی شده روی کابین این آسانسور را خودتان انتخاب کنید و یکی از آنها را که کاربرد و زیبایی بیشتری دارد را سفارش دهید.
  4. یکی از دیگر نمونه های طراحی کابین آسانسور شیشه ای و پانوراما می باشد که زیبایی این طراحی بسیار خاص است و برای هر ساختمانی از آن استفاده نمی کنند. در واقع باید بدانید استفاده از این طراحی ها یا برای مجتمع های تجاری می باشد و یا اینکه برای ساختمان های بسیار بلند از آن استفاده می کنند. ایمنی در این کابین ها اهمیت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل طراحان باید آن را به بهترین نحو ممکن طراحی کنند.
  5. از دیگر نمونه هایی که شما می توانید برای طراحی کابین انتخاب کنید دیواره گالوانیزه و کف سنگ و پارکت می باشد. این طراحی ها هم زیبایی و منحصر به فرد بودن خاص خودش را دارد که شما باید به خوبی هر بخش آن را مورد بررسی قرار داده تا بتوانید آن را سفارش دهید. دقت داشته باشید که هزینه این نمونه از طراحی کابین تا حدودی بالا می باشد و شما برای اجرای آن نسبت به مدل های دیگر باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید.

بخوانید : 10 مورد از مزیت های سیستم هیدرولیک در آسانسورهاهزینه خریداری کابین شیشه ای آسانسور چقدر است ؟

طراحی کابین آسانسور

نکاتی برای طراحی کابین آسانسور :

یکی از اصلی ترین و مهمترین نکاتی که زمان طراحی کابین آسانسور اهمیت بسیار زیادی دارد نقشه کشی کابین می باشد. اینکه نقشه کشی کابین به درستی انجام شود به طور کامل بستگی به حرفه و تخصص نصابان و طراحان آسانسور دارد. طراحان آسانسور که  در شرکت ایمن فراز الوند فعالیت دارند بهترین نقشه کشی های کابین آسانسور را انجام می دهند. در واقع باید بدانید که آنها به دلیل تجربه کاری بالای خود در این زمینه حرفه ای هستند و به بهترین نحو ممکن اقدامات لازم را انجام می دهند.

نرم افزارهای ویژه ای برای طراحی کابین وجود دارد که هر یک از این نرم افزارها ویژگی های خاص خودش را دارد. شما زمان نصب و استفاده از این نرم افزارها باید به خوبی نوع آنها را بشناسید. در واقع باید بدانید کار کردن با آنها نیاز به دانش و آگاهی زیادی دارد و شما باید به خوبی در این مورد اطلاعات خود را افزایش دهید تا بتوانید به بهترین نحو ممکن کابین را طراحی کنید.

Instagram

پیام بگذارید

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp