آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

کاربردها و جنس کابین آسانسور پاناروما

یکی از انواع آسانسورهایی که طرفداران بسیار زیادی دارد و یکی از مهمترین متریال های آن شیشه می باشد  کابین آسانسور پاناروما است.  همچنین باید بدانید سیستم این نمونه از آسانسورها کششی و ای هیدرولیک می باشد. اینکه چه سیستمی روی آسانسور شما به کار رود بستگی به نوع آن دارد و نصابان به خوبی می توانند بهترین سیستم را روی آسانسور شما نصب کنند. شرایط چاله و قطعاتی که در چاه موجود است زمان نصب این آسانسورها از دیگر موارد بسیار مهمی می باشد که باید به آن اهمیت داده شود. کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند به خوبی این نکات را در نظر می گیرند.

شما باید به خوبی بدانید که کابین آسانسور پاناروما تنوع بسیار زیادی دارد و هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. هر یک از آنها را که در آسانسور خود نصب کنید مزیت های زیادی را از آنها دریافت می کنید. یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که این نمونه از آسانسورها دارند این است که زیبایی آنها نسبت به نمونه های دیگر بیشتر است. همین مورد مزیت اصلی و مهم آنها به شما می رود که افراد زیادی به آن توجه نشان می دهند. ایمنی افراد هم در درون این کابین تامین می شود و شما نیازی نیست نگران ایمنی آن باشید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور دو کابین ، 4 ویژگی مهم کابین در آسانسور ، 7 ویژگی درب های شیشه لولایی

کابین آسانسور پاناروما

کاربرد کابین آسانسور پاناروما :

از آنجایی که زیبایی آسانسورهای شیشه ای بسیار زیاد می باشد از آن بیشتر در مجتمع های تجاری و رستوران ها استفاده می کنند. ایده های متنوعی از ساخت آن وجود دارد که شما می توانید هر یک از آن ایده ها را که با نظرات شما مطابقت بیشتری دارد را به کار بگیرید و مورد استفاده قرار دهید. هر یک از سیستم هایی که روی این آسانسور به کار می رود مزیت های جداگانه ای به همراه دارد و شما باید به خوبی با این مزیت های آن آشنایی داشته باشید. تنوع بسیار زیادی که در کابین آسانسور پاناروما وجود دارد نه تنها معمار را محدود نمی کند بلکه ایده های بسیار زیادی را به آنها ارائه می دهد تا از آنها استفاده نماید.

اینکه شما بخواهید در ساختمان های مسکونی از این نمونه آسانسورها و کابین ها استفاده کنید بدون شک مزیت های زیادی به همراه ندارد. در واقع این آسانسورها و کابین ها توانایی اینکه در ساختمان های بسیار بلند و برج ها هم نصب شوند را دارند. ولی به طور کلی آنها را بیشتر در مجتمع های تجاری و رستوران هایی که در طبقه بالای برج قرار دارند نصب می کنند تا زیبایی آن را افزایش دهند. زیبایی ساختمان با استفاده از این کابین تا حد زیادی افزایش پیدا می کند. سیستم های به کار رفته شده در آن همراه با ویژگی هایی که دارد عبارت می باشد از :

  1. آن دسته از انواع کابین آسانسور پاناروما که سیستم اصلی شان هیدرولیکی می باشد تجهیزاتشان در معرض دید قرار نمی گیرد. شما برای نصب آنها به سیستم سیم بکسل و یا وزنه های تعادل نیاز ندارید. ترفندهای زیادی که مربوط به تجهیزات مکانیکی می باشد روی آنها به کار می رود و به همین دلیل کارکرد آنها بسیار سریع می باشد. شما زمانی که سوار آنها می شوید احساس امنیت دارید و همین مورد یکی از مهمترین مزیت هایی می باشد که شرکت ایمن فراز الوند زمان سخت آسانسورها به کاربران خود می دهد.
  2. یکی از دیگر سیستم هایی که روی کابین آسانسور پاناروما نصب می شود سیستم کششی می باشد. در واقع شما باید بدانید در صورتی که می خواهید از سیستم های هیدرولیکی استفاده کنید باید بدانید بیشتر از 4 الی 5 طبقه را روی آنها قادر نیستید که جایگزین کنید. ولی باید بدانید سیستم های کششی بیشتر از این را پاسخ می دهند و همین مورد به عنوان مزیت آن شناخته می شود که بسیار یاز افراد به همین دلیل از آن استفاده می کنند.

یکی از مهمترین نکاتی که زمان نصب هر یک از انواع سیستم های کابین آسانسور شیشه ای وجود دارد این است که با طراحان مشورت کنید تا بهترین ایده ار به شما معرفی نمایند.

بخوانید : 8 مورد از مزیت های درب شیشه ای لولایی ، هزینه خریداری کابین شیشه ای آسانسور چقدر است ؟

کابین آسانسور پاناروما

جنس کابین آسانسور پاناروما :

شیشه های لمینت یکی از مهمترین و اصلی ترین شیشه هایی می باشد که شما می توانید از آن برای طراحی کابین آسانسور پاناروما استفاده کنید. در واقع باید بدانید که این شیشه ها در برابر ضربه تا حد بسیار زیادی مقاومت نشان می دهند و همین مورد به عنوان اصلی ترین و مهمترین مزیت آنها شناخته می شود. اینکه آنها در اثر گذر زمان دچار خط و خراش نمی شوند یکی از مهمترین ویژگی های آنها می باشد و کیفیت بالایی دارند. شما می توانید تا سال های سال از آنها بدون اینکه دچار آسیب و ضربه خاصی شوند استفاده کنید. این مورد از جمله مهمترین مزیت های جنس شیشه آن می باشد، به طور کلی باید بدانید دوام و کیفیت برای بسیاری از افراد اهمیت زیادی دارد.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp