آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

10 مورد از مزیت های سیستم هیدرولیک در آسانسورها

اگر شما اقدام به نصب آسانسورهای هیدرولیک نموده اید باید در مورد سیستم هیدرولیک در آسانسورها اطلاعات بیشتری داشته باشید. این نمونه از آسانسورها به وسیله سیلندرهای هیدرولیک و همچنین پمپ ها به بهترین نحو ممکن کار می کنند. شما باید بدانید که به وسیله روغن هیدرولیک درون پمپ این آسانسورها هم به بهترین نحو ممکن کار می کنند. در واقع هرچه که روغن بیشتری به سمت پیستون حرکت کند، کابین هم حرکت سریع تری خواهد داشت. تا زمانی که شیر تخلیه درون آسانسور باز نشود باید بدانید که روغن درون سیلندر باقی می ماند.

ساختار سیستم هیدرولیک در آسانسورها به این گونه است که می توانید به وسیله یک پمپ کوچک، مقدار وزن را تا حد بیشتری بالاتر ببرید. در آن دسته از آسانسورهای هیدرولیک می توانید بسته به مکان نصب کردن آسانسور از دو بازوی هیدرولیک دیگر هم استفاده کنید تا از این طریق آسانسور به بهترین نحو ممکن کار کند. یکی از مهمترین ویژگی هایی که این نوع از آسانسورها دارند این است که دارای چندین سیستم ایمنی می باشند. بنابراین شما با نصب این آسانسور خیالتان راحت خواهد بود که بهترین آسانسور را برای خود نصب کرده اید.

بخوانید : ویژگی های آسانسور هیدرولیک ، ویژگی های آسانسور دو کابین

سیستم هیدرولیک در آسانسورها

مزیت های سیستم هیدرولیک در آسانسورها :

هر یک از آسانسورهایی که شما در ساختمان خود نصب می کنید دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و می توانید از مزیت های آنها بهره مند شوید. سیستم هیدرولیک در آسانسورها هم مزیت های بسیار زیادی به همراه دارد که بهتر است به خوبی با آنها آشنایی داشته باشید. برخی از مهمترین مزیت هایی که این نمونه از آسانسورها و سیستم به کار رفته شده درون آنها دارد عبارت می باشد از :

  1. در ابتدا باید بدانید در این نوع از آسانسورها نیازی نیست شما چاه آسانسور را نصب کنید. بسیاری از آسانسورها به چاه نیاز دارند و همین مسئله مشکلات زیادی به همراه دارد. ولی این آسانسورها به هیچ نوع چاه برای نصب کردن نیاز ندارند.
  2. شما می توانید آسانسور هیدرولیک را در نمای ساختمان خود به صورت شیشه ای و یا پانارومیک نصب کنید. هر یک از آنها زیبایی بسیار زیادی دارد و شما باید بر اساس نوع ساختمان خود یکی از آنها را که مناسب تر است انتخاب کنید. هر یک از آنها ویژگی های متنوعی دارد و شما پیش از نصب بهتر است که به خوبی در مورد آنها اطلاعات لازم را جمع آوری کنید.
  3. نسبت به آسانسورهای کششی باید بدانید که سیستم هیدرولیک در آسانسورها خرابی کمتری دارد. شما بعد از نصب این آسانسورها هیچ خرابی از آنها مشاهده نمی کنید و همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آنها می باشد. در واقع شما باید بدانید که با خیالی آسوده می توانید از آنها سال های سال استفاده بهینه ای داشته باشید.
  4. حرکت کردن این نمونه از آسانسورها بسیار نرم است و هیچ صدایی ندارد. این مورد هم یکی از مهمترین مزیت های دیگر آن نسبت به نمونه های کششی می باشد بسیاری از افراد به همین دلیل اقدام به نصب آسانسورهای هیدرولیک می نمایند.
  5. در سیستم آسانسورهای کششی شما یک موتورخانه را در بالای آسانسور مشاهده می نمایید، اما باید بدانید در این نوع از آسانسورها شما اصلا موتورخانه را در بالای آن مشاهده نمی کنید. در واقع شما باید بدانید سیستم هیدرولیک در آسانسورها به گونه ای طراحی شده است که هزینه های ساخت را تا حد بسیار زیادی کاهش داده است.
  6. نصب این نمونه از آسانسورها برای کارفرما هزینه زیادی ندارد. با وجود مزیت های بسیار زیادی که در آسانسورهای هیدرولیکی وجود دارد باید بدانید قیمت آن بسیار مناسب می باشد. همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آن به شمار می رود.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، مقادیر ورودی سیستم آسانسور ، آشنایی با انواع سیستم های کنترل آسانسور

سیستم هیدرولیک در آسانسورها

  1. برای آن دسته از ساختمان هایی که روف گاردن دارند استفاده و نصب این آسانسور بهترین انتخابی می باشد که می توانید داشته باشید. شما می توانید با استفاده از این آسانسورها یک طبقه را به آسانسور خود اضافه کنید. البته برای هر ساختمانی که پشت بام داشته باشد هم می توانید از این قابلیت آسانسور نهایت استفاده را داشته باشید و از این ویژگی آن بهره مند شوید.
  2. هزینه های ساخت چاهک آسانسور بسیار زیاد می باشد. اما سیستم هیدرولیک در آسانسورها به گونه ای است که هزینه های زیادی را به شما ارائه نمی دهد. شما برای نصب کردن این آسانسورها نیازی نیست هزینه زیادی را پرداخت کنید و همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آن می باشد.
  3. ایمنی در این نمونه از آسانسورها بسیار بالا است و شما می توانید در ساختمان هایی که حساسیت بالایی هم دارند این آسانسورها را نصب کنید.
  4. طول عمر آسانسورهای هیدرولیک بسیار بالا می باشد و شما می توانید تا سال های سال از آنها استفاده کنید. در صورتی که ایرادی و یا اشکالی در سیستم کارکرد آن مشاهده نمودید بهتر است با کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند تماس بگیرید.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp