آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

12 ویژگی تلفن داخل کابین آسانسور

هر یک از انواع آسانسورها علاوه بر اینکه یک زنگ خطر دارند باید دارای تلفن داخل کابین آسانسور باشند. این تلفن به افرادی که درون کابین حضور دارند کمک می کند که در برخی از مواقع ضروری با افراد بیورن آسانسور تماس بگیرند.  از سال 1395 بر اساس خطرات زیادی که در آسانسورها به وجود آمد نصب تلفن در داخل کابین را ضروری شمردند و آن را یکی از مهمترین بخش های آسانسور دانستند. بر همین اساس بعد از آن هر یک از انواع آسانسورهای تولید شده را با تلفن طراحی کردند تا ایمنی کابین را بالاتر ببرند.

اما برخی از آسانسورها که پیش از این قانون تولید شده بودند تلفن نداشتند. بر همین اساس به آنها دستور داده شده که بای از تلفن روکار استفاده کنند.  امروزه وجود تلفن داخل کابین آسانسور یک امر ضروری و مهم به شمار می رود که باید به آن نهایت دقت و توجه را داشته باشید. زمانی که آسانسور حین حرکت دچار مشکل می شود و مسافرین در آن زندانی می شوند بدن شک باید از تلفن استفاده کنند. اما شما باید بدانید تنها در مواقع ضروری نیاز است که از تلفن استفاده کنید. برخی از تلفن های درون آسانسور روکار و برخی از آنها هم توکار می باشد.

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، ویژگی های آسانسور هیدرولیک

تلفن داخل کابین آسانسور

ویژگی های تلفن داخل کابین آسانسور :

هر یک از پنل های جدید کابین آسانسور که تولید می شوند دارای تلفن هستند. این تلفن ها را به طور معمول توکار نصب می کنند. با استفاده از تلفن که در داخل کابین آن را طراحی کرده اند شما می توانید با بیورن آسانسور ارتباط برقرار کنید. این وسیله یکی از بهترین راه های نجات می باشد که شما رد برخی از شرایط می توانید از آن استفاده کنید. برخی از مهمترین ویژگی های تلفن داخل کابین آسانسور که شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. در ابتدا باید بدانید با استفاده از وسیله زیبایی آسانسور شما بسیار بیشتر می شود. جذابیت دکوراسیون آسانسورها ب استفاده از این تلفن ها افزایش پیدا می کند.
 2. مورد دوم که اهمیت بسیار زیادی دارد این است که شما در صورت خطر خیالتان راحت است می توانید از آن تلفن استفاده کنید. افراد زمانی که سوار آسانسور شوند و تلفن را درون آن مشاهده کنند، بدون شک خیالشان راحت می شود که با استفاده از تلفن می توانند در مواقع ضروری با بیرون تماس بگیرند.
 3. ایمنی آسانسور با استفاده و نصب تلفن داخل کابین آسانسور بسیار افزایش پیدا می کند. شما می توانید با نصب این وسیله خیال مسافرین را راحت کنید.
 4. تلفن ها در انواع مدل ها و طرح های متفاوتی تولید می شوند که شما می توانید یکی از آنها را خریداری کنید. هر یک از آنها دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد و شما باید به خوبی آنها را بررس کنید. برای خرید و نصب هر یک از آنها بهتر است به مدل آسانسور خود دقت زیادی داشته باشید. در این صورت بدون شک بهترین و با کیفیت ترین نمونه های تلفن را می توانید خریداری کنید.
 5. شما با استفاده از صفحه کلید روی تلفن می توانید آن را تنظیم کنید، در واقع شما باید به خوبی بدانید که برای استفاده از آن به کامپیوتر نیاز ندارید. نیاز نداشتن به کامپیوتر آسانسور یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد که کار کردن را بسیار آسان تر کرده است.

بخوانید : رفع مشکل درب های آسانسور ، خرید درب آسانسور ، اطلاعاتی در مورد انواع آسانسور از نظر کاربرد

تلفن داخل کابین آسانسور

 1. تلفن دارای بلندگو می باشد که صدای آن هم بسیار شفاف و واضح است. در صورتی که این ویژگی را نداشته باشد شما نمی توانید صدای درون آن را به خوبی بشنوید.
 2. صفر اول آن را می توانید ببندید که از آن برای تماس گرفتن با شهرستان و خارج از کشور استفاده نکنند. در واقع شما باید به خوبی بدانید که از این تلفن تنها برای مواقع ضروری استفاده می کنند.
 3. تلفن داخل کابین آسانسور دارای مدار زنگ خوردن می باشد. هر زمان که زنگ آن را بشنوید می توانید پاسخ دهید. در برخی از مواقع که شما دچار مشکل شده باشید افرادی که بیرون آسانسور حضور دارند می توانند به تلفن زنگ بزنند و شما را راهنمایی کنند.
 4. رنگ بندی هر یک از انواع تلفن ها متفاوت است و شما می توانید بین رنگ بندی و طرح های مختلف آن از آنها استفاده کنید.
 5. طول عمر آنها بسیار بالا می باشد و شما تنها با یک بار نصب تلفن داخل کابین آسانسور دیگر نیازی نیست مدل دیگری را انتخاب و خریداری کنید. بنابراین زمان خرید باید به خوبی مدل آن را بررسی کنید تا یکی از آنها را که مناسب تر است خریداری کنید.
 6. برخی از مدل های آن تاچ می باشد که شما می توانید برای نصب آنها از متخصصانی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید.
 7. هر یک از مشکلاتی که در آسانسور به وجود می آمده با استفاده از تلفن دیگر وقوع آن بسیار کاهش پیدا کرده است.

Instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp