آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

6 نکته مهم که سازنده درب آسانسور رعایت می کند

یکی از مهمترین بخش های و قطعات آسانسور که باید به درستی تولید و طراحی شود درب آسانسور می باشد. سازنده درب آسانسور باید به خوبی در مورد نکات ایمنی و استانداردهای درب آشنایی داشته باشد تا آن را به بهترین نحو ممکن تولید و طراحی کند. شرکت ایمن فراز الوند یکی از بهترین سازنده های درب آسانسور به شمار می رود که با کیفیت ترین و بهترین درب ها را تولید کرده و به مشتریان خود ارائه می دهد. در واقع شما باید بدانید درب آسانسور یکی از قطعات اصلی به شمار می رود و وظیفه مهم آن حفظ کردن امنیت مسافرین و جان آنها است.

سازنده درب آسانسور باید به خوبی با نکات ایمنی و ضروری این درب ها آشنایی داشته باشد تا بتواند بهترین نمونه آنها را تولید و طراحی کند. شما باید بدانید در کشور ما سازنده های بسیار زیادی وجود دارد که انواع درب های آسانسور را تولید و طراحی می کند. در واقع این درب ها به عنوان جایگزین درب های اروپایی و خارجی است که قیمت بهتری دارد. بنابراین مشتریان آن روز به روز بیشتر می شود. ایمن فراز الوند در ابتدا به کیفیت ساخت درب ها اهمیت می دهد و سپس قیمت آن را در دجه بندی قرار خواهد داد.

بخوانید : خرید درب آسانسور ، 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی

سازنده درب آسانسور

نکاتی که سازنده درب آسانسور باید به آنها دقت داشته باشد :

در واقع همه شما به خوبی می دانید که درب آسانسور یکی از اصلی ترین و مهمترین بخش های آسانسور به شمار می رود. درب آسانسور مدل ها و طرح های متنوعی دارد که هر یک از آنها زیبایی خاصی دارند و روی آسانسورهای متنوعی نصب و طراحی می شوند.  سازنده درب آسانسور یکی از مهمترین نکاتی را که همیشه در نظر می گیرد و به آن توجه دارد امنیت و آرامش آسانسور است. این درب ها به چند صورت طراحی و تولید می شوند. یکی از آنها لولایی، نیمه اتوماتیک، اتوماتیک، تمام اتوماتیک و …. می باشد. برخی از این نکات که سازندگان درب آسانسور به آن توجه زیادی دارند عبارت می باشد از :

  1. در ابتدا سازنده درب آسانسور به نوع کاربردی ساختمان شما توجه بسیار زیادی نشان می دهد. بنابراین یکی از انواع درب های آسانسور را بر اساس نوع کاربری که شما از آن می خواهید را پیشنهاد می دهد. شما می توانید در بین انواع این مدل ها یکی را که با آسانسور شما مطابقت بیشتری دارد را مورد استفاده قرار دهید.
  2. اینکه کیفیت درب آسانسور عالی باشد از دیگر نکاتی است که سازنده درب آسانسور به آن توجه می کند. در واقع آن دسته از درب های آسانسور که شرکت ایمن فراز الوند تولید و طراحی می کند بسیار عالی و با کیفیت است. بنابراین شما می توانید تا سال های سال از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید. درب های تولید شده این شرکت با آن دسته از درب های تولید شده کشورهای خارجی رقابت می کند و مزیت های بسیار زیادی دارد.
  3. از جمله مهمترین نکات دیگری که سازندگان درب های آسانسور به آن دقت زیادی دارند امنیت و آرامش مسافرین آسانسور می باشد. در واقع باید بدانید این مسئله که مسافرین آرامش داشته باشند و از سوار شدن به آسانسور نترسند اهمیت بسیار زیادی دارد و باید به خوبی به آن دقت شود. در این صورت مشتریان بسیار زیادی برای نصب درب آسانسور خواهید داشت. سازندگان به این نکته نهایت توجه را دارند که رضایت مشتریان خود را همیشه به دست آوردند.
  4. رعایت استانداردهای ساخت درب آسانسور از دیگر نکاتی می باشد که سازنده درب آسانسور به آن توجه بسیار زیادی نشان می دهد. در واقع باید بدانید هر یک از انواع درب های آسانسور ویژگی های متنوعی دارد و هر یک از آنها هم دارای مدل های مختلفی هستند. بر همین اساس استانداردهای رعایت شده برای آنها هم متفاوت می باشد. به همین دلیل شما بهتر است با توجه به سلیقه مشتریان خود یکی از آن درب ها را نصب کرده و استانداردهای مشخص شده آنها را هم رعایت کنید.

بخوانید : زیباسازی آسانسور ها با بهترین قیمت ، ویژگی های انواع طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

سازنده های درب آسانسور

  1. درب آسانسور دارای قطعات بسیار زیادی است که هر یک از این قطعات و متریال ها نقش مهمی را بر عهده دارند. در واقع باید بدانید هر یک از آنها را بر اساس استانداردهای مشخص شده ای تولید و طراحی کرده اند.
  2. توجه کردن به ابعاد و اندازه چاه برای ساخت درب آسانسور از دیگر نکاتی است که سازنده باید به آن دقت زیادی داشته باشد. هر یک از چاه هایی که شما برای آسانسور خود می کنید اندازه و ابعاد متنوعی دارد. باید بدانید که هر یک از آنها بر اساس نکات بسیار مهمی طراحی شده اند و شما هم بهتر است به خوبی این نکات را در نظر داشته باشید. در صورتی که به این نکته دقت نشود امکان دارد حوادث جبران ناپذیری برای آسانسور رخ دهد. شرکت ایمن فراز الوند به عنوان سازنده درب آسانسور به خوبی تمامی این نکات را برای ساخت درب آسانسور رعایت می کند.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp