آدرس دفتر

 • جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-14-16
 • support@imenfarazalvand.com
 • 021-36463844-5
 • واتساپ (کلیک کنید)

لیست اجتماعی

وبلاگ تکی

8 مورد از مزیت های درب شیشه ای لولایی

یکی از ساده ترین درب هایی که شما می توانید روی آسانسور خود مورد استفاده قرار دهید درب شیشه ای لولایی می باشد. هر یک از انواع درب هایی که روی آسانسورهای شما نصب و طراحی می شود ویژگی های متفاوتی دارد و شما باید به خوبی در مورد ویژگی ها و مزیت های آنها اطلاعات لازم را داشته باشید. در واقع شما بهتر است بدانید که آسانسور از بخش های متنوعی تشکیل می شود و هر یک از بخش های آن هم دارای ویژگی های متفاوتی است. شرکت ایمن فراز الوند بهترین و با کیفیت ترین قطعات را روی آسانسورهای شما نصب می کند. بر همین اساس شما می توانید تا سال های سال از آنها استفاده بهینه ای داشته باشید.

شما باید بدانید که به دلیل مزیت های درب شیشه ای لولایی امروزه افراد زیادی از آن استفاده می کنند. در واقع آن دسته از درب های شیشه ای زیبایی بیشتری برای ساختمان دارند و همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین مزیت های آنها می باشد. شما می توانید هر یک از انواع این درب ها را در طرح ها و مدل های متنوع سفارش دهید تا برای شما نصب و طراحی کنند. مزیت های مهمی که این نمونه از درب ها دارند را در ادامه بیان می کنیم تا اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

بخوانید : خرید کابین آسانسور ، ویژگی های آسانسور دو کابین ، 7 ویژگی درب های شیشه لولایی

درب شیشه ای لولایی

مزیت های درب شیشه ای لولایی :

شما برای نصب هر یک از انواع قطعات آسانسور بهتر است که به خوبی با مزیت های آنها آشنایی داشته باشید. برخی از مزیت های مهمی که این نمونه از درب ها دارند و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. در برابر خوردگی مقاومت بسیار عالی دارند و شما می توانید در هر ساختمانی آنها را نصب کنید و از مزیت های آنها بهره مند شوید. عملکرد درب شیشه ای لولایی بسیار عالی می باشد و به همین دلیل شما از آنها بهترین کیفیت را می توانید دریافت کنید. برخی از آنها که بی کیفیت هستند خوردگی زیادی پیدا می کنند. بنابراین شما باید به خوبی این مودر ار هم در نظر داشته باشید و تنها از شرکت های تولید کننده که جنس با کیفیت تولید می کنند خرید خود را انجام دهید. شرکت ایمن فراز الوند بهترین و با کیفیت ترین نمونه آنها را به شما تحویل می دهد.
 2. تمیز شدن آسان آنها یکی از دیگر ویژگی ها و مزیت های آنها می باشد که شما می توانید مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید به راحتی آنها را تمیز کنید تا همیشه ساختمان زیبا و تمیزی داشته باشید.
 3. یکی از دیگ مزیت های درب شیشه ای لولایی که اهمیت بسیار زیادی دارد و شما باید در مورد آن اطلاع داشته باشید این است که زیبایی بی نظیری دارند. شما می توانید با استفاده از آنها زیبایی ساختمان خود را تا حد بسیار زیادی افزایش دهید.
 4. ضخامت شیشه هایی که در تولید این درب ها به کار رفته است استانداردهای لازم را دارد. اینکه استانداردهای لازم برای تولید این درب ها رعایت شده باشد اهمیت بسیار زیادی دارد.
 5. شما می توانید هر نمونه از برچسب ها را روی شیشه های این آسانسورها بچسبانید. این مورد از دیگر مزیت ها و ویژگی های آنها می باشد. دقت داشته باشید که زمان نصب هر یک از آنها باید به ایده های متنوعی که در ساختمان خود دارید دقت داشته باشید.
 6. هزینه ای که برای نصب درب شیشه ای لولایی از شما دریافت می شود بسیار به صرفه می باشد. همین مورد از دیگر مزیت هایی می باشد که شما می توانید از آنها نهایت استفاده را ببرید. در این صورت تعداد زیادی از این درب ها را برای آسانسور ساختمان خود می توانید سفارش دهید و هزینه کمی را پرداخت کنید. البته که باید بدانید شرکت ایمن فراز الوند به شما بهترین هزینه ها را برای خرید ارائه می دهد.

بخوانید : 9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

درب های شیشه ای لولایی

 1. تنوع مدل های درب های شیشه ای لولایی بسیار زیاد است. شما می توانید هر یک از آنها را که بیشتر نیاز دارید و به سبک ساختمان شما می خورد خریداری کنید و مورد استفاده قرار دهید. مدل های آنها را باید به خوبی مورد بررسی قرار دهید تا بهترین نمونه را خریداری کنید. برخی از آنها را که زیبایی بیشتری دارد را شما می توانید برای ساختمان خود نصب کنید. دقت داشته باشید که زمان خریداری باید در ابتدا کیفیت را مورد نظر داشته باشید.
 2. ایمنی درب شیشه ای لولایی بسیار بالا می باشد و همین مورد از دیگر مزیت های آنها می باشد. شما با خیال راحت می توانید هر یک از آنها را مورد استفاده قرار دهید و نصب کنید. این مورد اهمیت بسیار زیادی دارد و شما می توانید با خیال راحت سفارش نصب این درب ها را ارائه دهید. دقت داشته باشید که زمان خریداری آنها، تنها باید از شرکت های سازنده معتبر آنها را تهیه کنید.

instagram

پیام بگذارید

با ما در تماس باشید
021-36463844-5
سؤالی دارید ؟ کلیک کنید