آدرس کارخانه

تهران جاده خاوران پاکدشت خیابان رجایی گلشن 11 پلاک 21-16

تماس با ما
021-36463844-5 09350758934

وبلاگ تکی

9 ویژگی مهم درب طبقه لولایی

یکی از انواع درب هایی که در سیستم آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد درب طبقه لولایی می باشد. این درب ها را به عنوان نیمه اتوماتیک هم نیز می شناسند، چرا که آنها را با دست باز و بسته می کنند. شما زمان خرید هر یک از انواع آسانسورها باید بر  اساس  ویژگی ها و مدل آسانسور یکی از بهترین نمونه های درب های طراحی شده را برای آنها انتخاب کنید و سفارش دهید. البته که شما زمان خرید و سفارش آسانسور مورد نظر خود میتوانید با کارشناسان شرکت ایمن در مشورت کنید تا آنها بهترین نمونه این درب ها را برای آسانسور شما معرفی کنند و از آن استفاده کنید.

هر یک از انواع درب های آسانسورها که شما روی آسانسور خود نصب می کنید دارای ویژگی های متنوعی می باشد. بنابراین باید بدانید درب طبقه لولایی هم دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد و ویژگی های مختلفی دارد. اگر شما در مورد ویژگی های این درب ها اطلاعات زیادی ندارید بهتر است با کارشناسان مشورت کنید تا به خوبی اطلاعات کامل در مورد هر یک از انواع درب ها به شما ارائه دهند. در این صورت می توانید با خیال راحت یکی از آنها را که مناسب آسانسور شما می باشد را نصب کنید و روی آسانسور خود آن را داشته باشید.

ویژگی های درب طبقه لولایی :

برخی از مهمترین ویژگی هایی که درب طبقه لولایی دارد و شما باید با آنها آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

بخوانید : خرید درب آسانسور ، خرید کابین آسانسور ، ویژگی های آسانسور دو کابین

درب طبقه لولایی

  1. بدون شک یکی از مهمترین درخواست هایی که شما زمان خرید هر یک از انواع کالاها دارید، کیفیت بالا می باشد. شما باید بدانید این نمونه از درب ها استحکام بسیار بالایی دارند و به نوعی کیفیت آنها بسیار عالی می باشد. استحکام آنها فوق العاده است و در برابر هر ضربه ای به راحتی دچار آسیب نمی شوند. همین مورد یکی از مهمترین مزیت های آنها می باشد. این درب ها را استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد تولید کرده اند که این چنین کیفیت بالایی دارند.
  2. وزن این درب ها تا حدودی سنگین است و برای نصب کردن آنها تنها افرادی که تخصص دارند می توانند اقدام کنند. شما خودتان به راحتی نمی توانید این درب ها را نصب کنید.
  3. عایق صدا بودن درب طبقه لولایی یکی از دیگر ویژگی های آنها می باشد. شما در هر طبقه ای که این نمونه از درب ها را نصب کنید می توانید به عنوان یک عایق صدا از آن نهایت استفاده را ببرید. همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آنها به شمار می رود که شما می توانید از آن استفاده کنید.
  4. این درب ها را شما می توانید در رنگ بندی و طرح های متنوعی مورد استفاده قرار دهید و در ساختمان مورد نظر خود نصب کنید. شما بر اساس نوع ساختمان خود بهتر است یکی از انواع درب ها را که با نمای ساختمان و نوع آسانسور شما مطابقت بیشتری دارد را انتخاب کنید و خریداری نمایید. در این مورد هم بهتر است که با کارشناسان شرکت ایمن فراز الوند مشورت کنید. آنها بر اساس نوع و مدل آسانسور شما بهترین نمونه را برای خرید به شما معرفی می کنند تا از آن نهایت استفاده را ببرید. زیبایی ساختمان شما و آسانسور نصب شده تان برای کارمندان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به همین دلیل به آن توجه زیادی نشان می دهند و شما را راهنمایی می کنند.
  5. ظاهر این درب ها بسیار زیبا است و شما می توانید زیبایی ساختمان خود را با استفاده از آنها افزایش دهید.
  6. لولاهای قرار داده شده در درب طبقه لولایی بلبرینگی است و به همین دلیل باید بدانید کیفیت مناسبی دارند. شما باید زمان خرید به لولاهای درب ها نهایت دقت را داشته باشید تا بتوانید بهترین نمونه آنها را خریداری کنید.
  7. لته های قرار داده شده در این نمونه از درب ها توپر می باشد که درون آنها هم فوم تزریق کرده اند. همین مورد یکی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های آنها می باشد که کیفیت آنها را نشان می دهد.
  8. عرض هر یک از انواع این درب ها با دیگری متفاوت است. شما باید بر اساس نوع آسانسور و قسمت ورودی خود یکی از آنها را انتخاب کنید. اگر شما در این مورد اطلاعات زیادی ندارید بهتر است که با کارشناسان مشورت کنید تا شما را به خوبی راهنمایی کنند. آنها به خوبی در این زمینه تخصص دارند و می توانند شما را راهنمایی نمایند.

بخوانید : خرید درب لولایی ایرانی با بهترین قیمت ، ویژگی های انواع درب طبقه لولایی و کابین بدون درب چیست ؟

درب طبقه لولایی

  1. قیمت یکی از دیگر فاکتورهایی می باشد که زمان خرید درب طبقه لولایی به آن توجه بسیار زیادی می شود. در واقع بسیاری از افراد تمایل دارند که یکی از بهترین نمونه درب ها را با قیمت مناسبی خریداری کنند و روی آسانسور خود نصب نمایند. شرکت ایمن فراز الوند بهترین قیمت را برای شما تعیین می کند تا با سود کمی محصولات خود را به شما ارائه دهد.

instagram

Leave A Comment

با ما در تماس باشید
021-36463844-5     09350758934 WhatsApp